Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet valami? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Jogosan tartok ettől?

Figyelt kérdés

Jelengleg nincs barátnőm és pár hónapja fel vett egy csaj msn-re hogy bejövök a barátnőjének meg minden.Mindenhova kihivogatott de 2-ből egyszer sem találkoztunk 1x mert elfelejtettem kimenni.Másodszorra meg nem futottunk össze mert egy nagy rendezvényen találkoztunk volna.És én nem láttam őket képről tehát max ők ismerhettek volna fel engem.1 hete felvett neki egy barátnője.Nem tudom h az említett-e.Ugyanabba a középsuliba fog járni mint én.Lehet h csak azért vett fel mert egy suliba fogunk menni és hogy ismerjen valakit?

Illetve amin sokat filóztam h van rá esély h elég sötét...

Mivel én évvesztes vagyok 15 évesen vagyok 9-ikes.Ő meg 17 lesz és évfolyamtársam-.-'.Én gimibe járok ő mag szakiskolába...Úgy hogy ja...

Na szóval rámír (még nem is ismer soha nem beszélgettünk)

És megkérdezi h mizu??meg micsináltam ma??meg ilyenek.Én meg elmeséltem de kb sztem semmi nem értett belőle de rákérdezett mindenre...

Na most mivan???


2010. aug. 14. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a baj? Mitől félsz?
2010. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy buta:S.Félek hogy valami kis ribi.És a fél baráti köre rámjelölt és idióták nem akarok belekeveredni a köreibe.

Egyébként képről nagyon tetszik a lány.Csinos.

2010. aug. 14. 07:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor minek fogadod el a jelölést?

Egyébként attól, mert túlkoros, még lehet nagyon jó arc.

2010. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem említettem h el is fogadtam:).

De köszönöm szépen.Egyébként szerinted ő az akiről a másik lány beszélt pár hónappal ezelőtt???

2010. aug. 14. 07:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondta is h az ő msn-jéről vett föl.
2010. aug. 14. 07:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van rá esély.

Egyébként még egy jótanács: nekem volt már egyetemet végzett csajom is, és volt olyan is, aki háromszor bukott általánosban, a szakmunkást alig tudta elvégezni. Az, hogy kivel mennyire éreztem jól magam, ki mennyire szeretett, nem azon múlott, hogy úgymond mennyire okos a csaj. Sőt, esetemben emberileg butább volt az egyetemet végzett csaj, mint aki hármat bukott.

Ha meg tényleg egy kis ribi, akkor majd lerázod. Menni fog, hidd el, ha arra kerül a sor.

2010. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerinted érdemes elhívni valahova???

Vagy úgy is elhív???

Vagy várjam meg mert úgyis keződik a suli és majd ott megismerkedünk.Vagy hagyjam a fenébe és húzzam magam ezzel???

2010. aug. 14. 07:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu! Kicsit legyél lazább!

Szerintem hívd el valahová, ismerkedj meg vele személyesen is, és szintén egy jótanács: ne az járjon a fejedben, hogy megérte-e! Csajozásnál sosem szabad erre gondolni. Ameddig jól érzed magad mellette, addig megérte. ;-)

És ha már te vagy a pasi, inkább te hívd el, azzal sokkal jobb benyomást keltesz.

2010. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 StephanieXx ***** válasza:

Szerzett egy szakmát,és most érettségire megy.

Ha össze-vissza bukott volna,akkor nem vették volna fel Gimibe.

Beszéljetek,találkozzatok.

2010. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm szépen:) Mindenkinek nyomtam 1+-t.
2010. aug. 14. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!