Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan tartok tőle, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok tőle, hogy én már nem kelek el?

Figyelt kérdés
Lassan 25 leszek és még soha nem volt barátom. Mivel eddig sem érdeklődött irántam senki, nem hiszem, hogy ez a jövőben változni fog valamit. Ráadásul sokszor olvasom, hogy 25 felett már csak a selejtek vannak egyedül, akkorra a normálisak már elkelnek.
2016. nov. 27. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azért nem fogsz elkelni, mert 25 leszel, hanem mert elhiszel minden baromságot, amit olvasol. :/
2016. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tele vagy görccsel, mert a társadalom elvárja, hogy párt találj magadnak. (Meg lehet, hogy rátesz egy lapáttal a 25 év alatt felgyülemlett szexuális feszültség is. Mindegy. Szóval görcsbe vagy rándulva.)Senki nem szereti a merev embereket. Majd egyszer eljutsz arra a pontra, amikor úgy döntesz, hogy nem érdekel ez az egész moslék, és az aggódás helyett elkezded élni az életedet, akkor meglátod, hogy abban a pillanatban vonzó leszel. Ha mégsem, akkor még mindig ott van B tervnek, hogy befogadsz egy vagon macskát.
2016. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!