Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerintetek sem lehet már az kifogás, ha egy nőnek van pasija, és ezért "nem szabad" nála próbálkozni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, azt figyeltem meg, végiglapozva facebook-on, eddig kb. 170 osztálytáram vagy csoporttársam volt, és a korombeli lányoknak 90%-ban van pasijuk. Rengeteg olyan volt már, hogy "foglalt" volt a csaj, ezért nem próbálkoztam nála, aztán 1-2 hónap múlva másik pasija lett. És olyankor meg dühöngtem, hogy az az új pasi lehettem volna én is, ha nem szartam volna le, hogy kapcsolatban van. És azóta is rengeteg ilyet látok, hogy egyik hónapban még dúl az "igaz szerelem" két ember között, legalább is facebook-ra ezt posztolják, sőt jegyben is járnak, aztán a másik hónap meg szétmennek, rendszerint egy másik pasi miatt.


És azt a maradék 10%-ot akinek ebben a korban nincs pasija, azt is meg lehet nézni, hogy miért nincs. Többnyire nem azért, mert csúnya, mert a csúnya nőknek ugyanúgy akad pasi, mint a szépeknek. Az egyetlen ok az lehet, hogy nagyon súlyosan lelki beteg, kibírhatatlan és senki sem jó neki.


Ha arra várok, a mai világban, hogy egy nő "szabad" legyen, akkor magányosan fogok megöregedni? Szingli pasiból tengernyi van. Szerintetek sem lehet már ez kifogás, hogy jaj van pasija egy csajnak, mert így akkor halálomig várhatok?


2016. dec. 29. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
De igen.
2016. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Végül is olyan nővel is próbálkozhatsz,akinek van valakije,csak ne csodálkozz,ha jobb fizikumú pasit fog ki nálad és ripityára veri a fejedet.

Amúgy több a lelki beteg férfi,mint gondolnád,evolúciós oka is van.Ugyebár a nők legtöbbje normális esetben ki tudja kellően panaszkodni magát,hogy mérsékelje a terheltségét,míg egy férfit ezért igen kinéznének,mert csak nem vagyunk sehol sem egy skandináv országhoz képest,maximum negatívumokban vagyunk egy szinten.Meg a legtöbb férfi az valahogy próbálja elfeledtetni a problémáit,mert fél,hogy ha annyit beszélne róla,mint egy nő,elküldik a francba,ahelyett,hogy meghallgatnák.Na meg ha szorul a hurok a nyakuk körül,akkor se kérnek a legtöbben segítséget.

2016. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Máté, takaroggyaludni, mert anyád letépi a mikropéniszed.
2016. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én üzletpoltikám az, hogy aki foglalt az lekerült a radarról. Az ilyen elszeretős történeteket én nem szeretem, mert nem akarok az Xedik balek lenni a sorba aki két hónapig hetyeg vele majd az én hátam mögött keres mást, esetleg még meg is csal. Pont ezért nézek is keresztűl azokon a gáláns úriembereken akiknek az a bevett szövegük, hogy van barátnőjük de haldoklik a kapcsolatuk... az én testem, életem nem átjáróház és gerinctelen mocskok nem kellenek bele. Ha én valakivel együtt vagyok akkor évekre választok párt.
2016. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem barátilag ismerkedni lehet, de a nyomulás túlzás azért egy kapcsolatban lévő lányra. A legtöbb úgyis fogja adni a jeleket, ha valamit akar, nem érdekli őt, hogy épp másba "szerelmes". Utána szerintem már nem a férfi hibája a dolog, bár más kérdés, hogy nem sokat érsz egy olyan lánnyal, aki a barátja háta mögött kavar.
2016. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez, mindig is szokás volt. Annak a pasinak minek nő, aki nem tudja megtartani.
2016. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kifogás, illik figyelembe venni. Ha figyelmen kívül hagyod a tényt, és lekoptatnak, akkor meg ne gyere sírni a gyk-ra, hogy minden nő hp.
2016. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha elhagy mást érted, téged is el fog hagyni másért. Ilyen nő meg kinek kell? Nekem nem.
2016. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezeket a "ripityára fogják verni a pofám" című proli szövegeket hagyjuk már, mégis mikor fognak valakit fizikailag bántalmazni, egy jogállamban? Ha mégis megtenné valaki, 3 év börtön és büntetett előélet egy életen át, ergo csak gagyi gyári munkás minimálbéres állást fogsz utána kapni. Ennyit megér bármelyik nő is?
2016. dec. 29. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően az a baj, hogy sokan kapcsolatfüggők. Ez annyit tesz, hogy még a szar kapcsolatban is bennragad, de már elcsavarható a feje.

Az lenne a legjobb ha a szar kapcsolatokból kilépnének az emberek, akkor ez a 90%-os arány nagyon gyorsan lezuhanna úgy 30-40% körülire.

Viszont szumma szummárum pont ezért nyilván érdemes próbálkozni, de azért nem a levegőbe pufogtatni, aki szar kapcsolatban van, azon látszik is és érdeklődik is.

2016. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!