Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 évig voltam netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évig voltam netes társkeresőn de semmi sikerem nem volt! Lehet hogy megint kéne neten próbálkozni? Miért vagyok ilyen béna? Mit tegyek? 27f

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán pont hogy nem neten kéne...
2016. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Személyesen még ennyire se megy!
2016. nov. 22. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, hogy a férfiak 95-98%-a soha semmi sikereket nem tud elérni társkeresőn. Egész egyszerűen azért, mert a mai világban minden társkeresőn legalább 5x, sok helyen és fiatal korosztályban közel 10x annyi a férfi. És az a kevés nő aki fent van, az is vagy ronda, vagy fake, vagy netes díva aki csak az egóját fényezi és lájkokat gyűjt de valójában nem is akar netről ismerkedni, vagy tényleg az Adoniszt keresi. Ha pedig egyik sem, akkor is szinte 0 a matemetikai valószínűsége, hogy pont neked fog visszaírni a több 1000 vagy akár több 10ezer levélből.

Élőben sokkal jobbak az esélyei bárkinek.

2016. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Személyesen még ennyire se megy!"


Mi nem megy? Konkrétan hogyan próbálod?

2016. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Szerencse kérdése az egész élet,a társ találása is szerencse kérdése! :(

Sajnos én se találtam a társamat meg :( nehéz dolog!

Hasonló,szerencse kérdése az egész,sok szerencsét kívánok neked! 30N

2016. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Párszor próbálkoztam személyesen,de köszönés után nemvtudtam mondani semmit.Elég ciki szitu volt!
2016. nov. 22. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csinálsz rosszul. Én ha felregisztrálok egy társkeresőre, mondjuk most, akkor valószínű holnapra már van olyan lány aki tetszik és beszélgetünk. Eddig kétszer voltam fenn, de ha nem vagyok visszahúzódó, akkor már 1-2 nap alatt biztosan van találkozóm.


A társkeresés tucatra megy. MINDENKINÉL próbálkozni kell aki tetszik, ez van. Legyél az ördögnél egy fokkal szebb, legyen kereseted, ennyi. Hogyha valami készséged hiányzik, mondjuk nem tudsz megszólalni a nők előtt, akkor dolgozz rajta. Nem akarom elhinni, hogy aki akar, az nem talál. Hajrá! :)

2016. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Párszor próbálkoztam személyesen,de köszönés után nemvtudtam mondani semmit.Elég ciki szitu volt!"


Probalj tobbet beszelgetni idegen emberekkel, fiukkal-lanyokkal. Beszelj az eladoval a boltban, mosolyogj, megkerded peldaul, hogy mindig ilyen sokan/kevesen vannak ilyenkor. Szolits le egy baratsagosnak tuno, korodbeli idegent az utcan, kerdezd meg, hogy nem-e tud egy jo kajaldat/korcsmat/akarmit a kozelben, ha ajanl egyet, kifaggatod, hogy mi a jo abban a helyben, stb. Tarsalogj, barmilyen cel nelkul, majd idovel rengeteget fogsz fejlodni, meglatod, es lanyokkal is menni fog a duma.

2016. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és mi változott 3 év elteltével?


Még több hazug f**kalap van a neten és még több buta 3,14csa aki az első levélből akar megismerni tetőtől talpig, + még emellett 3xos orgazmust is akar.

2016. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi 3 év alatt!
2016. nov. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!