Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, társkeresőn való összeis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, társkeresőn való összeismerkedés lehet "csak" barátság?

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélünk, a társkereső felületét hamar követte facebook, sms. Eléggé egy hullámhosszon vagyunk, érdeklődés, könyv és zenei ízlés, van pár közös hobbink is. Elvileg (talán) rondának sem tart, (pozitívan kommentálta a képeimet.) Mindketten szinglik vagyunk. - mindezek ellenére komolyabb, érzelmesebb témát nagyon ritkán hoz fel, én pedig nem merek, hiába lennék vevő rá, félek, túl nyomulósnak tartana.

Találkozni még nem tudunk, addig nem is szeretnék, ameddig nem tudom ő is érdeklődik-e irántam nőként.


2016. nov. 20. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Pozitívan kommentálta a képeidet így erős a hitem abban, hogy bejössz neki mint nő. Ha mégtöbb megerősítésre van szükséged, kérdezz rá. Kész vagyok már ettől az önsorsrontó gondolkodástól. Ne gatyázz sokat, mert "csak barátok" se lesztek ilyen hozzáállással.

30/f

2016. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam (és szerintem sok más férfinél) nem lehetne, barátom van elég, társkeresőre társat keresni megy fel az ember - messze nem olyan szórakoztató műfaj az a társkereső, hogy az ember csak úgy szórakozásból legyen fent.


Valószínűleg a srác pont ugyanúgy nem tudja, hogy hogyan kéne továbblépni, és ugyanúgy nem tud / mer kezdeményezni.

És mivel a bevallásod szerint te is ilyen kis életképtelenke vagy, ezért most patthelyzetben vagytok, ahol mindketten arra vártok, hogy a másik mikor találja már fel a spanyolviaszt.

2016. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es leírta a lényeget, a társkeresőre társat keresni megyünk, nem barátokat, főleg nem az ellenkező nemből....
2016. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék átlépni a patthelyzeten?
2016. nov. 20. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!