Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
Belém volt zúgva egy fiú, sokat udvarolt, pedig elutasító voltam vele, majd konkrétan elküldtem, erre azt mondta legyünk barátok, de nem sokáig bírta, csak kibökte hogy még mindig reménykedik, végül lemondott rólam. Azóta már több mint 2 hónap eltelt hogy nem keresett, most azonban rámírt, hogy már túlvan rajtam, hogy csak egy fellángolás volt. Rájött hogy a barátságunk fontosabb mint egy ilyen kósza érzés. Vajon tényleg barátságot akar?

2016. okt. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell minden nőnek azzal dicsekednie, hogy elküldött egy srácot? Komolyan mondom, már nincs más/jobb dolog a legtöbb nő életében amire büszke lehetne, mint az, hogy beletiport egy ember lelkivilágába aki bepróbálkozott nála? Ez olyan nagy dolog?
2016. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem dicsekszem, de attól még ez történt.

Szeretném, ha barátok lennénk.

2016. okt. 14. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben akkor lehetsz biztos, ha másik barátnővel látod együtt, akit szeret.
2016. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért? Komolyan, gondold végig kérlek, hogy miért szeretnéd, ha barátok lennétek? Én is nő vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy magam mellett akarjak tartani valakit, aki egyértelműen többet szeretne/szeretett volna a haverságnál/barátságnál... engedjük el egymást és kész, minek kellenének ezek a kínos, és hulla felesleges emberi kapcsolatok az életembe...? x) És a tiédbe?

Ill. magát a "barátság" fogalmát is érdemesnek tartanám átgondolni a helyedben...

2016. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!