Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hasznos ez a badoo?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasznos ez a badoo? Talált már ezen az oldalon valaki szerelmet? Mi ez a badoo?

Figyelt kérdés
Ugye ez a badoo társkereső oldal lenne vagy valami hasonló. Televan kamuval az egész oldal. Véleményeket várok,hogy mennyire hasznos ez az oldal? Személyes tapasztalat stb... Mire való is ez az oldal ? Találtam sok ismerőst is akiket az életben is ismerek baromi sokan vannak az ismerős körömben fent. Majdnem mindenkinek van a való életben párja,barátja barátnője,felesége férje gyerekei stb.... És nem igazán értem,hogy most ez mi . Boldog kapcsolatban és házasságban élnek és mégis fent vannak ilyenen szóval ez az oldal mi lenne ?

2016. aug. 29. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy ismerkedős portál. Ez a célja. Az, hogy mennyire hasznos az relatív, valakinek tök jó, mert sikeres van akinek nem. Akkor suttyó ismerőseid vannak, akik házasság mellett (amiben mégse boldogok...) igyekeznek félrekúrni.
2016. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Találtam olyan opciót is,hogy csevegni akar az illető randizni meg barátkozni nem lehet az,hogy valaki csak barátokat akar szerezni ???? Mert rámentem pár felhasználóra aki párkapcsolatban van és írták,hogy barátszerzés a cél.
2016. aug. 29. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó mondatodat azért áthúznám ! :) Kétlem,hogy az ország egyik részében élő ember akarna valamit az ország vagy más országban élő embertől :D No mindegy
2016. aug. 29. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is lehet,hogy nem törölték le magukat lehet már nem is emlékeznek rá,hogy fent vannak ezen meg amazon az oldalon !
2016. aug. 29. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én találtam egy illetőt ott, akivel ha elég csúnyán is lett vége a dolognak, másfél évig voltunk együtt.
2016. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mennyi kamu mennyi nem, de pl. én ott ismertem meg a barátomat. Egyszerüen csak elkezdtünk beszélgetni, mint más társkeresï/ismerkedïs oldalon. Amúgy szerintem az összes ilyen oldal egyforma, nem azon múlik, h találsz-e normális embert, ez szerencse kérdése. Nekem az jött be, h lehet érdeklïdési kör szerint keresni.
2016. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semennyire sem hasznos, és a legkevésbé se hatékony, Kérdező. Tele van kamuprofillal az oldal, és az emberek nagyrésze elképesztően felszínes. Azonkívül, mint a legtöbb társkereső, húspiac az egész.

Igaz szerelmet ott kb. olyan eséllyel találhatsz, mint sóbányában gyémántot.

2016. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira hasznos, legalábbis én azt vettem észre. A leveleket a legtöbben meg sem nézik, de ha megnézik sem válaszolnak - ez az én tapasztalatom.
2016. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!