Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mindig van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mindig van valami probléma, kifogás?

Figyelt kérdés

Ha egy nő panaszkodik, hogy nem érdeklődnek utána a férfiak, jön a kórus, hogy fogyjon le, öltözzön csinosan, akkor fognak. Ha megteszi, de nem változik semmi, akkor biztos buta, felszínes, ezen kell javítania.

Kizárólag csak a nőkben lehet a hiba ilyenkor?


2016. szept. 9. 18:14
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
Maga választja a célközönséget is, csak rajta áll, hogy hol kelleti magát.
2016. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igazából erre nem tudok mit írni. Szóval szerintem mindkét félnek oda kéne magát tennie. A férfinek azt kell elérni, hogy ha odamegy egy nőhöz, akkor ne küldje el, a nőnek meg azt kell elérni, hogy oda akarjon menni hozzá valaki. Most nem tudom, hogy a te esetedben mi lehet a probléma, de megmondom őszintén én sarok ülő lányokhoz nem mennék oda. Nekem kéne valami jel, hogy szabad a pálya. Egy hosszabb szemkontaktus, egy kedves mosoly, ilyenek. Ennyit a nőnek is meg kell tennie. Ahhoz, aki a sarokba, fapofival ül, szerintem ritkán mennek oda, bármilyen külseje is van. 23/F
2016. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de ha valaki nem talál társat, akkor igen, benne van a hiba. Ha mást nem: nem elég nyitott, rossz körökben mozog, otthonülős, várja a sült galambot, nem elég türelmes, rágörcsöl...stb.

De nem is teljesen értem, mire gondolsz... ha egy csinos, okos, kedves nő egyedül van, akkor bssza meg a világ meg a férfi nem? Mindenkinek magának kell tennie a boldogságáért, és minél inkább elfelejti mások okolását, helyette magára, és az életére koncentrál, annál könnyebben lesz boldog.

2016. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem, tehát mindig a nő a hibás...
2016. szept. 9. 18:20
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
igen, Magyarországon igen. A "nők" szerint is :D Fura de ez van...
2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 De ez esetben nem a sarokban sírva dobálja valaki a sarat a másik nemre, hanem TESZ MAGÁÉRT, nem? Nem csak vergődik, hogy a másik mekkora sz*r, hanem MAGÁN JAVÍT. De mindig van kifogás, amiért a MÁSIKNAK nem elég jó, érted?
2016. szept. 9. 18:22
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy férfi ír ki kérdést azzal kapcsolatban,hogy sikertelen a párkapcsolatban,akkor pedig ő a hibás, hogy nem sikerül neki. Akkor miről is beszélünk? :)
2016. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem a nő a hibás, de ne várd már el azt, hogy azért mert te nő vagy, 39-en állnak sorba a kegyeidért. Megpróbáltam szépen körülírni a második válaszban, hogy mit kéne, de te itt pufogsz. Nem, nem hibás a nő, ha nem akar semmit senkitől, akkor üljön a sarokba. De ha akar valamit, akkor igenis tegyen érte. Vonzó külső kell, nyitottság. Az elején ennyi. Nem tudom, hogy miért elvárás még mindig, hogy a férfinak kell az ég adta világon mindent megtennie. Én is szeretek udvarolni, rossz szóval hódítani, de basszus nem igaz, hogy egy ártatlan kis mosoly nehezedre esne.
2016. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7 Nem, akkor jön az, hogy mert a nőknek egekben vannak az elvárásaik.


#8 Vigyoroghatok én jobbra-balra, nem veszik a lapot. Csak abból értenek, amiből akarnak, nem abból, amit látnak. Akkor...?

2016. szept. 9. 18:32
 10/22 anonim ***** válasza:
Külsőddel hogy állsz? Lehet szemét kérdés, de ismerkedésnél, főleg leszólításkor igenis ez az első. Meg tettél mindent annak érdekében, hogy vonzó legyél? Ha nem, miért nem? 8as vagyok.
2016. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!