Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mindig van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mindig van valami probléma, kifogás?

Figyelt kérdés

Ha egy nő panaszkodik, hogy nem érdeklődnek utána a férfiak, jön a kórus, hogy fogyjon le, öltözzön csinosan, akkor fognak. Ha megteszi, de nem változik semmi, akkor biztos buta, felszínes, ezen kell javítania.

Kizárólag csak a nőkben lehet a hiba ilyenkor?


2016. szept. 9. 18:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ugyan ez igaz a nőkre is.
2016. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ha én kapok egyértelmű jelet, akkor lépek valamit, de az köztudott, hogy én esetleg jó ha 10 évente egyszer kapok valami biztató jelet.
2016. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A "nem elég jó" nem teljesen értelmezhető kifejezés, mivel a skála nem egy darab konkrét megfelelőségét skála, ami mindenkire érvényes, hanem oldalra is megy, avagy nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Pl ha nekem nem jön be a fejformád, sminkelhetsz akármennyit, nem jön be jobban. Lehet oyan tulajdonságaid vannak, amik többeknek nem jönnek be, de mivel a férfiak mindenféle nőre hajtanak, nem tudom elképzelni, mik lehetnek ezek.
2016. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
A nők elvárásai tényleg túlságosan magasak. Ha hibásak a férfiak itt valamiben, akkor az az, hogy mindig akad egy olyan balek, aki még azokat is teljesíti.
2016. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

3-as vagyok

De pontosan erről van szó. A sarokban ülve dobálózol a másik nemre. Teszel magadért, oké, de ha ez így lenne, akkor lenne szociális életed, hobbijaid, ismerőseid, és előbb-utóbb megismerkednél valakivel, akivel kölcsönösen vonzódni fogtok egymás iránt. Arról nem is beszélve, hogy ha valóban így lenne, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést, mert egy kiegyensúlyozott, célokkal, álmokkal* teli ember lennél (*amiknek nem központja a férfi, mert ugyan egy kapcsolat jó és szép dolog, de akkor sem fog megállni az életed, akkor is lesz szabadidőd, akkor is kell tenned magadért).

Szóval, az, hogy sportolsz, sminkelsz, nem jelenti azt, hogy mindent megtettél, hiszen láthatóan borzalmasan frusztrált és negatív vagy.

2016. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
"Vigyoroghatok én jobbra-balra, nem veszik a lapot." Na, ez a baj, hogy jobbra-balra vigyorogsz! Nem így kell! Pont szembe vigyorogj azzal aki tetszik! :)
2016. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

" de ha ez így lenne, akkor lenne szociális életed, hobbijaid, ismerőseid"

Ki mondta, hogy nincs? Ki mondta, hogy soha nem járok el sehova? Ki mondta, hogy nincsenek barátaim? Ki mondta, hogy nem járok szórakozni, emberek közé? Ezeket miért zárná ki, hogy a külsőmmel IS foglalkozom?


Pont erről beszéltem, erről szól a kérdés: mindig van valami kifogás, ami miatt biztosan csak én vagyok a hibás. Tudod, ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs, az a baj...


És szerintem te se lennél pozitívabb, ha minden igyekezeted ellenére semmi nem jönne össze abból, amire talán legjobban vágynál. Kb. mintha az én életemből kivágtak volna egy szeletet, míg másokéban megvan. Érted miről beszélek?

2016. szept. 9. 19:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Jó, akkor tudod mit. Menj oda srácokhoz. Kész, pont. Neked már semmit nem lehet mondani, csináld így.
2016. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
"Kb. mintha az én életemből kivágtak volna egy szeletet, míg másokéban megvan" Ezt a bizonyos "szeletet" sokunk, férfiak és nők életéből egyaránt kivágták. Aztán,hogy ki mit csinál eme hiányzó szelet okozta rés betöltésével, azt mindenki maga dönti el. Én pl lefoglalom magam más dolgokkal, mert valamiért nem megy nekem a párkapcsolat kialakítás, vagy én rontok el valamit, vagy az van,hogy akivel jól elbeszélgetek, az messze van tőlem.
2016. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
miért olyan kbaszott ördögtől való ha lány megy oda?
2016. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!