Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerintetek sem lehet már az kifogás, ha egy nőnek van pasija, és ezért "nem szabad" nála próbálkozni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, azt figyeltem meg, végiglapozva facebook-on, eddig kb. 170 osztálytáram vagy csoporttársam volt, és a korombeli lányoknak 90%-ban van pasijuk. Rengeteg olyan volt már, hogy "foglalt" volt a csaj, ezért nem próbálkoztam nála, aztán 1-2 hónap múlva másik pasija lett. És olyankor meg dühöngtem, hogy az az új pasi lehettem volna én is, ha nem szartam volna le, hogy kapcsolatban van. És azóta is rengeteg ilyet látok, hogy egyik hónapban még dúl az "igaz szerelem" két ember között, legalább is facebook-ra ezt posztolják, sőt jegyben is járnak, aztán a másik hónap meg szétmennek, rendszerint egy másik pasi miatt.


És azt a maradék 10%-ot akinek ebben a korban nincs pasija, azt is meg lehet nézni, hogy miért nincs. Többnyire nem azért, mert csúnya, mert a csúnya nőknek ugyanúgy akad pasi, mint a szépeknek. Az egyetlen ok az lehet, hogy nagyon súlyosan lelki beteg, kibírhatatlan és senki sem jó neki.


Ha arra várok, a mai világban, hogy egy nő "szabad" legyen, akkor magányosan fogok megöregedni? Szingli pasiból tengernyi van. Szerintetek sem lehet már ez kifogás, hogy jaj van pasija egy csajnak, mert így akkor halálomig várhatok?


2016. dec. 29. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jól látod, szal csak az elsőt tudom idézni:

Csak akin fekszenek :D

De sokszor még az se.

2016. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozni szabad, aztán vagy elutasít vagy nem.
2016. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, hogy járnak, szakítanak, és AZTÁN lesz új barátjuk?


én nőként is rossz néven veszem, ha szólok, hogy van valakim, és továbbra is romantikus húrokat penget.


az más, ha a közelben vagy, és van alkalmatok találkozni, beszélgetni. de nem alapoznék arra, hogy mi lesz majd, reménykedni nem éri meg.


egyébként én a kapcsolataim közt fél-fél évig voltam szabad, azaz az út is szabad lett volna azoknak, akiket érdekesnek találok. és nincs semmi nagy titok, ami miatt nem érdeklődnének irántam a férfiak. csak ilyen az élet.

2016. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!