Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nő létemre szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nő létemre szerintetek ciki lenne, ha 36 éves elvált gyermektelen férfival jönnék össze?

Figyelt kérdés
Mondjuk elég fiatalosan néz ki sportos alkata van,1 2 ősz hajszála van csak még.
2017. máj. 3. 12:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10es: ez az oldal azért van hogy kérdezzen az ember. Nyilván nem ez alapján döntök,csak kiváncsi vagyok mit gondolnak mások.
2017. máj. 3. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Szegény krapek! :D

De legalább fiatal csaj lesz mellette, még ha nem is....túl okos. :D

2017. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mikeXxX ***** válasza:
Mivel elég sok hasonlót látok és én is hasonló helyzetben vagyok így nem gondolom ezt cikinek de ha te ezt érzed akkor kár bele is kezdened ! 37f
2017. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ne azért ne gyere vele össze mert másnak ciki lenne. Ha el tudjátok egymást fogadni, akkor hajrá.
2017. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ciki lenne... parom 30 eves en 22.. fel eve szuletett a kisfiunk .. szerintem meg a 23-36 se sok :)

Ne masok velemenyevel torodj ha boldog lehetsz vele :)

2017. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!