Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha 30 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 30 éves férfiként lakást bérelek és nincs sajátom? Ha megkérdi egy nő, akit felhozok (netán ismerkedni akar velem), akkor dugjam homokba a fejem és húzzam meg magam a sarokban ( de pl a nőnek sincs sajátja)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha felviszel magadhoz valakit akkor olyankor mást kell máshová dugni... ;)


Amúgy meg 40-es fa.szik a szüleiknél laknak, legalább Te fent tudsz tartani egy albérletet, hidd el, ez ma Magyarországon egyáltalán nem gáz.

2017. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne olyan bunkó nők között válogass állandóan, akik igy beszélnek veled és nem a szellemi értékeidet értékelik. 29N
2017. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Egy nőtől pedig nem lehet társadalmi elvárás az, hogy legyen saját lakása, az csak egy plussz. Te sem szülsz majd gyerekeket. Köszönd meg annak, aki ilyen mentalitásra nevelt téged.
2017. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A legrosszabb ***** válasza:
21%

30 éves korodra nincs saját lakásod? 30 éves korodra nem tudtad elérni, hogy felköltözz Budapestre? 30 éves korodra nem tudtál összekunyerálni egy sokmilliós hitelt valamelyik önfeláldozó pénzintézettől, hogy egy hulladék egy-, vagy másfél szobás lakást megvásárolj potom 18-20 millió forintért? Hát szégyelld magad!


(Ugye vételezed, hogy csak ironizálok?)


A nők 30 éves korodra nemhogy saját lakást, hanem helyette inkább egy modern építésű, mediterrán típusú családi házat, egy maximum 3-4 éves "német triumvirátusi" autót, és minimum havi nettó fél millás fizut várnak el. Mindemellett, hogy szorgos hangyaként gyűjtögeted a milliókat, legyen valami extrém/vagány hobbid, legyél népszerű, de jusson időd a diplomák tömkelegének megszerzésére is, ja és persze rá is szánj naponta 10-12 órát.


Összeegyeztethetetlen, egyszerűen képtelenség azt a teljesítményt nyújtani, amit ők default settingsként elvárnak. Ja, dehogyis, ők ezeket nem várják el, legalábbis ezt állítják. A nagy büdös igazság az, hogy elvárni ugyan elvárják, viszont ha nem tudod teljesíteni valamelyik tényezőt, akkor azzal máris egy ütőlapot adsz a kezükbe, és azt például egy veszekedésnél jól a képedbe tudják verdesni (durvább esetben átrohannak a még nagyképűbb, még tehetősebb, még jóképűbb faszihoz, akivel jól félrekúrnak, aminek persze szintén te leszel az oka).


Ezek nem férfit akarnak, hanem egy kib#szott robotot, aki néha megnézi velük valamelyik idióta romantikus filmet, csakhogy a szerelem látszatát is érezhessék.

2017. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"de pl a nőnek sincs sajátja"


Akkor ha nekem van sajátom, miattam homokba dugod a fejed, és megalázhatlak miatta?

Érdekes felfogás.

2017. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez komoly. Amúgy nem várom el egy nőtől, hogy legyen saját lakása. Csak ha nincs, akkor ő se várja el, hogy nekem meg legyen.
2017. ápr. 17. 19:25
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
40 vagyok, nincs saját lakásom viszont lenne rá pénzem hitel nélkül de nekem jó albérletben és inkább másra költöm a pénzt
2017. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden nőt az olcsó fejú plázatöltetlékekkel egy vonalba tenni.
2017. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
mennyi frusztrált pasi van ezen az oldalon, aki egy barlangba él!
2017. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Sztem az albi az teljesen rendben van.
2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!