Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tovább folytassam egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább folytassam egy olyan lánnyal az ismerkedést, aki az első randi után szóvá tette a fogaimat, viszont tovább akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Első randi jól sikerült, úgy érzem, viszont utána facen szóba jött hogy nem bántásból mondja, csak igazán megcsináltathatnám a fogaimat.

Viszont keres mindig, akar még második randit is stb..


2016. szept. 12. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Miert ne? Nem tudom milyenek a fogaid,de ha olyan rossz valoszinuleg mas is megkerdene,miert nem csinaltatodmeg.

Ugyanakkor,ha nem jonnel be neki,nem akarna tobb randit.

2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy idő után nem fog. Sajnos a fogak megcsináltatása millós összes is lehet (komplett műfogsor)
2016. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 fru_ ***** válasza:

Persze, folytasd a lánnyal, a fogaid után.

Attól is függ persze, hogy ami a baj velük.

2016. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem bántásként mondta (márpedig itt nem arról van szó),

akkor valószínű az egészséged miatt hívta fel rá a figyelmet.


Csak úgy megjegyzem, nekem sok problémám volt a fogaimmal,

és nem a fogkrém és fogkefe hiánya miatt, pusztán genetika:


- Berobbantak az erek a bal szememben, ha nem ez történik,

agyvérzéssel ott patkolok el.

- Foggyulladás visszamaradásából több cisztát távolítottak

el az arcomból, szétnyitották a számat belülről

- Folyamatos fejfájás

- A gyulladáscsökkentők (mivel tüneti kezelés volt),

kikészítették a gyomromat

- Fennált a szívizommal kapcsolatos problémák veszélye.

- Rosszullétek, szédülés (ráment a fülemre)

- Látásromlás (ráment a szememre), ez már visszafordít-

hatatlan.

- És kib*szott nagy szerencsém van, hogy nem patkoltam el.


Természetesen a folyamatos fájdalmak, gyulladás hosszú

időn át az immunrendszeremet is kikezdte.


Jobbnak láttam teljesen!!! megcsináltatni. 24 fogamat

kellett gyökérkezelni/kiműteni/erősíteni/újraformálni,

majd a végén jött a 24 korona. Magánklinikán, altatásban

1.1 milla lett a végeredmény.


Mindenki döntse el, megérte-e. Nekem nem, mert 34 éves

voltam akkor, és meg akartam élni a 35-öt is...

2016. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
* Nekem nem kérdés :)
2016. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

te vagy a fogbajos aki alacsony is, meg nem is úgy néz ki mint a képeken és a csaj mégse hajtotta el?


mert akkor mindenképp.


ha nem, akkor is.

2016. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Az elhanyagolt fogsor igénytelen.Sem esztétikai, sem az egészség szempontjából nézve nem kívánatos.Az emiatt létrejött szájszagról nem is beszélve.
2016. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha keres, akkor jó, mert érdekled. A tudomásodra hozta, hogy rendbe kellene hozni, bár nem részletezted a leírásban, hogy mekkora beavatkozást igényel.

A férfiak sem jelennének meg szívesen sehol egy olyan lánnyal akinek pl hiányzik mondjuk elöl egy vagy több foga, vagy láthatóan lyukas és elhanyagolt.

Nekem szimpatikus, van olyan lány aki nem szólt volna neked semmit csak olajra lép.

2016. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem kéne folytatni.


Felhozza a dolgot? Oké :D Sőt szerintem jobb is, ha mondjuk két embernek vannak kisebb fizikai hiányosságai, amik ők magukat feszélyezik (gondolom téged is zavarnak a fogaid, nincs ezzel semmi baj).

Ha valakivel van valami fizikai probléma (kicsit kancsal, rosszak a fogai, kopaszodik, stb-stb), akkor pont jó is ha megbeszélik és a másik biztosítja az egyiket, hogy ez őt nem érdekli és szeretne tovább ismerkedni.


A baj azzal van, hogy felhozza: "Javítsd meg magad" - Na ez az amiatt én abbahagynám az ismerkedést. Ha már most ilyeneket hoz fel, amikor konkrétan közel senkik vagytok egymásnak, gondolj csak bele milyen lesz majd később ha összejöttök. Mindenféleket akar majd sugalmazni neked és állandóan kéretlen tanácsokkal akarhat majd ellátni

2016. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem toleráns lány, tartsd meg, keresd a társaságát te is, és mondj neki egy határidőt mikorra elmész fogorvoshoz.Úgy mond neki hogy már eleve tervben volt csak még gyüjtöd rá a pénzt.
2016. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!