Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ha egy lány sem akar velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, nem barátkozott velem egy lány se a középiskolában, most társkeresőkön próbálkozom, de egy lány sem ír vissza, sőt volt olyan is, hogy belém kötött egy az miatt, hogy komolyan falun lakom e, mikor írtam vissza Neki akkor meg olvasás nélkül törölte a levelet. :(

2016. máj. 28. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az életet, ezt a sorsot kaptad. Végig kell élned.
2016. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön egy havidíjas MMORPG előfizetés, és a technológiának élés :D
2016. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz fejleszteni magad. Ennyit tehetsz az ügy érdekében. Én ebben hiszek. Igaz, hogy eddig még velem sem álltak szóba a lányok, de ha elég sok munkát fektetek bele, akkor talán majd valamikor nekem is összejöhet talán egy randi valamikor.

29F

2016. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es mond valamit.

Ajánlom a World of Tanks-t.

Az új Grille 15 nagyon jó lett :)

2016. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki?


Mert hidd el, attól, hogy valaki nem túl jóképű esetleg, még sokat tehet a külsejéért. Ízléses öltözködés, egy jó frizura, valamennyi sport, nem feltétlen kondi, bármi jó.

Az is lehet, hogy a stílusoddal van baj, ahogyan fogalmazol. Lehet, hogy túl bunkónak tűnsz, vagy túl nyomulósnak.

2016. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!