Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha 30 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 30 éves férfiként lakást bérelek és nincs sajátom? Ha megkérdi egy nő, akit felhozok (netán ismerkedni akar velem), akkor dugjam homokba a fejem és húzzam meg magam a sarokban ( de pl a nőnek sincs sajátja)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 19:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen albérletárak vannak manapság már az is csoda, hogy valaki albérletre kiad ennyi pénzt. Nekem ugyan van lakásom, de ha nem lenne, eszem ágában sem lenne ilyen árak mellett albira költeni, hogy a keményen megkeresett pénzemet más elvegye. Akkor inkább a szüleimnél laknék, és tartalékolnék, hogy majd valakivel együtt teremtsük meg a dolgokat.

Viszont amíg kénytelen voltam otthon lakni a szülőkkel az egyikük egészségügyi problémája miatt és úgy kerestem párt nem találtam. A legtöbb pasi úgy finnyogott, meg visszakérdezett, hogy "Te a szüleiddel élsz?" Nyilván elmondtam volna nekik ha kérdezik, hogy miért is, de nem tették, hanem rögtön ítélkeztek. Én meg nem siettem mondani, hogy van egy belvárosi kétszobás lakásom, illetve vidéken is van egy egy kisvárosban... Legyen ez inkább az ő problémájuk, ne az enyém. Így legalább kiderült, honnan fúj a szél!

Tudod... Manapság már társkeresőn a ffiak között is dívik a szexuális kérdések mellett feltenni elsőként a kérdést: Egyedül laksz? Mennyit keresel? Mi a foglalkozásod? Mindezt akár egy szia nélkül....!

2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés embernek van saját lakása és az már valami,hogy nem mamahotelben laksz.
2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Albérlet? Drágább,mint egy lakáshitel törlesztés. Komolyan mondom. Te még menőnek is számítasz,hogy tudsz albit fizetni.:) Egy valamire való albérlet több,mint 50 ezer/hó ehhez képest én 40 ezer körül fizetek lakáshitelt.
2017. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13: Nem mindenki tud összekaparni önrészre sajnos. 11-es voltam.
2017. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már 40 ezer a lakástörlesztő? Akkor én is vennék. Teszem fel, itt vidéken vannak olcsóbb, de megfelelő 1.5 vagy 2 szobás panellakások pl 9 millióért. Teszem fel, van 1.5 millió önerőm. Ehhez jön a 7.5 milliós hitel. Ezt vegyük pl 10 évre kamattal, ami ugye vagy 9 netán 10 millió lesz. Azt ha 10 évre elosztjuk, barátok közt is min 80-90 re jön ki havi törlesztőként. Ha párban vagy, akkor persze baráti, 40-50 ezer ft, úgy más. De én sajna egyedül vagyok.
2017. ápr. 17. 20:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor ne 10 évre vedd fel a hitelt hanem 30 évre. Máris barátibb lesz.

Amúgy nem gáz az albérlet, csak ha nagyon zavar, akkor járj utána.

2017. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. 6,3 milkóért vettem egy kis lakást, önerőm 2,3 millió volt, ehhez vettem fel még 4-et, 15 évre havi 40 ezer.
2017. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!