Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha csak akkor jutok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha csak akkor jutok nő közelébe ha fízetöshöz megyek? Nagyon béna vagyok az ismerkedésben! Ez nagyon taszitó? F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, a nőknek ez IS taszító, mint még annyi más dolog.
2017. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A következő ismerkedést ne ezzel kezd.
2017. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ismerkedni,nincsen rá lehetöségem!
2017. ápr. 16. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, alapjáraton nem taszító, de nem örülnék neki, ha ezt el is mondaná nekem a pasi. Egyszerűen belegondolni, hogy előttem kvák jártak-keltek benne, undorító. Ennek ellenére megértem, hogy vannak szexuális igényeid és ehhez folyamodsz.
2017. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha úgyse ismerkedsz... akkor csak ne reklámozd.
2017. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, ilyen is van.
2017. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Közvetetten mondhatjuk, hogy igen.


Azaz ebből az infóból kb az jön le, hogy évek óta fennáll a dolog, mégsincs benned annyi problémamegoldó-készség, hogy javíts a helyzeteden, tanulj-gyakorolj, hogy közelebb kerülhess bizonyos szükségleteid kielégítéséhez.

2017. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó pár éve ez van!Hogy javitsak ha minden próbálkozás kudarcba fullad?
2017. ápr. 16. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Jó nafy rakás szerencsétlenség vagy. Pénzt adsz azért, amit mások a személyiségükkel érnek el, hogy van mellettük valaki, te meg fizetsz pár percért.
2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen belegondolni, hogy előttem kvák jártak-keltek benne, undorító"


#4: És ha nem kvák, hanem mondjuk bolti eladók, fodrászok, stb-k jártak-keltek benne(?) az nem undorító?

2017. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!