Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha csak akkor jutok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha csak akkor jutok nő közelébe ha fízetöshöz megyek? Nagyon béna vagyok az ismerkedésben! Ez nagyon taszitó? F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem előnyös az biztos.

De hát az sem lenne jobb, ha azzal nyitnál, hogy Rejsz Mátyásnak hívnak. Vagy éppen az exeidet sorolnád órahosszat, vagy - mittudomén - bőrszerkóba öltözve, ostorral vered a házi teknőcödet...

Igazából nem is értem, minek kellene ezt bárki orrára kötni.


De nem ez az igazi probléma!


Az igazi probléma szerintem(!), hogy szégyenlős vagy és ez neked tetszik. Így viszont folyton ronggyá égeted magad a lányok előtt, akik persze ezért nem téged választanak.


Szóval miért nem akarsz igazándiból egy rendes csajt?


(Persze tévedhetek is - ennyiből nem csoda -, szóval nyugodtan szólj, ha hüleségeket beszélek!)

2017. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11 es

Szeretnék barátnőt,de nem sok esélyem van rá!Mível nem kellek senkinek!

2017. ápr. 17. 05:37
 13/13 Gábor19... ***** válasza:

Ciki vagy sem, ez van. Ezt hozta az élet.

Am ha nem hoz össze az élet jó csajokkal, akkor menj el pizzafutárnak:)

2017. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!