Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ma be mentem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ma be mentem egy virág bolzba! És eladó csajszi nagyon kedves volt, csak mosolygott! Lehet hogy be jövök neki? Csak az a nagy gond hogy nagyon béna vagyok az ismerkedésben? Azt se tudom hogyan kezdjem el!

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az a dolguk. Ha bemegyek egy boltba es az elado csak savanyu pofaval mereget, inkabb kijovok. Erted az osszefuggest?
2017. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkire mosolygott nyugi, nem csak rád.
2017. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az eladóknak benne van a munkakörében, hogy legyen kedves a vevőkkel, mert így éri el, hogy a vevő legközelebb is oda menjen vásárolni. Mert elégedett volt a kiszolgálással, beleértve az eladó kedvességét is.

Legközelebb, ha sorban állsz, akkor figyeld meg, hogy az esetleg utánad sorban álló férfira is ugyanúgy fog mosolyogni, mint Rád, mert ez a dolga.

2017. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
3# Mondjuk velem tortent mar olyan, hogy noi elado az elottem levo novel (ket idosebb, 40-50es norol van szo) tokre kedvesen beszelt, szep napot kivant neki elkoszonesnel, nem tuntek ismerosoknek, aztan mikor en jottem, nekem nem koszont, bunkon mondta az arat, es el se koszont :DD Az vicces volt. Szerencsere azota masik kornyeken lakom es nem kell oda jarnom :D
2017. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem pl. alaptermészetem a mosolygás. Könyvtárban dolgozom, és én mindenkire mosolygok és udvariasan ráköszönök.


Szóval bocsi, ha itt mindannyian lelobonztuk a lelkesedésedet.

Aki emberekkel dolgozik és foglalkozik, annak kötelessége az udvariasság és a mosolygás, ha pl. el akarna adni valamit!

2017. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Kocsmába kisegítő vagyok,szinte mindenkire mosolygok,mégse jönnek be.

N25

2017. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén kereskedelemben dolgozom, nekem is mosolyognom kell mindenkire.

Csak reménykedni tudok benne, hogy egyik férfi sem értette félre, mint ahogy te is szegény lány esetében. :)

2017. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy fére értettem,na mind1.
2017. febr. 10. 20:57
 9/9 omba ***** válasza:

Vagy lehet, hogy örült, hogy van még ilyen pasi, aki virágot vesz a párjának.

Szóval egy bolti mosolyt ne értékelj túl,de még az is lehet, hogy jól gondolod.

Ilyen ez.

2017. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!