Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nő létemre szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nő létemre szerintetek ciki lenne, ha 36 éves elvált gyermektelen férfival jönnék össze?

Figyelt kérdés
Mondjuk elég fiatalosan néz ki sportos alkata van,1 2 ősz hajszála van csak még.
2017. máj. 3. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel kivel jössz össze?
2017. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem "ciki", csak valószínű, hogy hosszabb távon nem működne, mert teljesen más életszakaszban vagytok.
2017. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ne foglalkozz mások véleményével
2017. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

háhh kevesebb ősz haja van mint nekem, pedig csak 26 vagyok.

nézd a kiegészítésedben már leírtad az indokokat mellette, de ellene nem írtál semmit. szóval eldöntötted, hogy járni fogsz vele.

Akkor miért kérdezel, ha már rég tudod a választ. és ha itt mindenki azt írja, hogy nem? akk mondod a pacáknak, hogy "bocs öreg, mégse, mert egy netes fórumon azt írták, hogy ne"...?


Ha a szubjektív véleményemet kérdezed:

én elítéltem mindig is az ekkora korkulönbséget. Több mint 10 év..ő már megállapodni akar, lehet gyereket stb..te meg jó esetben a sulival se végeztél még, nem éltél egy percet sem. Ez ellentétekhez fog vezetni.

Persze jön amjd itt a sok madam hogy a "érett" férfi meg bla bla mindent megtud tenni ...hülyeség...

mi az amit megad egy 36 éves, de egy pl 28-30 éves nem tud? ne röhögtessetek már...

Max az egzisztencia..talán..mert már kiforrott karrier, saját ház stb.

Sokkal inkább korban hozzám illő lennél, már nem ezért meg azért..

26/F

2017. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt neked kell tudnod. :)


Ha úgy érzed, kölcsönös a szeretet, szerelem, akkor jöjjetek össze! Nem olyan egetrengetően nagy a korkülönbség köztetek. Viszont ha még gyereket is szeretnél tőle, gondolj arra, hogy praktikusabb lenne 30 előtt szülnöd, hogy ne egy 50 éves apukája legyen a gyerkőcnek.

2017. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a facebookon, meg az instant grammon ciki, de amúgy nem :)
2017. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned, hogy ciki, akkor inkább hagyd.
2017. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nem cikiségi kérdés. Nyilván egy ekkora korkülönbségnél nagyobb a rizikója annak, hogy nem fogtok passzolni ezzel számolni kell. Ha úgy gondolod így is megéri akkor legyél vele ennyi :) 27/F
2017. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Éltem én már nagyobb korkülönbséggel is... de ha hajszálait számolgatod, meg azt találgatod, ciki-e, akkor nem lehet valami mély vonzalom.
2017. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked azon múlik a kapcsolat hogy ciki vagy nem ciki? Mintha 13 éves lennél:D
2017. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!