Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok be csajozni! Ciki ha ennyire nem megy akkor újra el járnék fízetös nőkhöz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
és mi az oka, hogy nem tudsz? változtattál stratégiát? kijavítottad a hibáidat?
2017. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2017. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. Megengedjük.
2017. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Inkább suliba járj, és tanulj meg írni-olvasni. Mi nők szeretjük az értelmes férfiakat.
2017. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

végül is egyszerűbb és olcsóbb mint fejleszteni önmagad, szembenézni a félelmeiddel, gátlásaiddal és megoldani a problémáidat.


Kérdés, hogy az egyszeri gyors érzelemmentes numera mit ér? Számomra semmit, mert a szex utáni összebújás 100000x jobb mint maga az aktus. Ez meg kölcsönös érzelem nélkül, prostitól biztos nem kapod meg!

2017. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
27%
A szükségleteket ki kell elégíteni, a nőkkel való ismerkedésekbe meg nem érdemes sok energiát belefektetni, mert nincs pozitív eredménye.
2017. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van akinek természetes a prostizás én személy szerint már rengeteg nőnél voltam 2 kezem meg sem tudnám számolni, de soha senkinek még a legjobb haverjaimnak sem mondtam el én cikinek érzem és legtöbbször utána kidobott pénznek tűnik, de nekem sem megy a csajozás gyenge ember vagyok hozzá hogy változtassak
2017. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ciki, de ne érdekeljen. Kinek akarsz megfelelni? Ha erre van szükséged, akkor rajta. Én is csak azért nem megyek el, mert nem egy fizetős lyukra van szükségem, és nem azért mert másoknak meg akarok felelni. Csak azért mondom ezt el, mert nem biztos, hogy a prostizás a megoldás a problémáidra.
2017. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ki javítani hibáim!Sajnos nen tudok változtatni rajtuk!Csak úgy jutok nőhöz ha fízetek érte!Mert abszout nem érdeklem őket!
2017. ápr. 3. 05:28
 10/10 anonim ***** válasza:

"tudtam ki javítani hibáim"... "nen tudok változtatni rajtuk"


KIFOGÁS!!!


Olyan nincs, hogy nem tudsz valamin javítani, inkább csak NEM AKAROD, mert LUSTA vagy, és megerőltető lenne számodra! De a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, a felelősség is a tiéd!


A legtöbb ember mindig a könnyebbik utat választja, akárcsak te, nehogy tenni kéne valamit, de azért elvárják, hogy energiabefektetés nélkül az ölükbe hulljon a manna.

Sz..r ügy, de nem fog! :)

2017. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!