Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valent Gábor (PUA nevén Jimmi) félbolond? Egy ilyen embernek fizetnek százezreket a pasik, hogy tanítsa őket csajozni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Psy2d9TPwTc&t=95s

Ezen a videón is látszik, hogy alig tud beszélni, félbolond.

Mégis az (egyik) piacvezető PUA oktató Magyarországon. Sok pasi tényleg ennyire elkeseredett, hogy már olyan tehetetlennek érzi magát a csajoknál, hogy arra vetemedik, hogy akár több százezer forintot is fizessen egy félbolondnak, annak a puszta reményében, hogy valamit is segíteni tud nyomorúságos magánéletén a tanácsaival?

Tényleg ennyire mélyponton vannak a férfiak a mai világban?


2017. márc. 18. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem hittem a PUA módszerekben, de ez az ember egyáltalán nem bolond.

Népszerűsített Magyarországon valamit, amire felépítette a saját brandjét, és csomó elkeseredett frusztrált kisfiú meg fizet neki egy rakás pénzt úgy, hogy egy forintot nem ér. Zseniális. :D

2017. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az a furcsa, hogy akiket meginterjúvolnak hogy részt vettek ezen az alkalmon szinte mindig jó pasik (legalábbis valent gábornál mindenképpen jobbak), nem tudom őket felbérelték avgy tényleg ők keresik meg???
2017. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

PL a videóban szereplő Levente is egy elég jóképű srác, magas is, kicsit a hajávla kéne kezdenie valamit, jól beszél... nem értem mit keres ott?

Egyébként több értelme van és olcsóbb lenne egy igazi szakemberhez elmenni, pszichológusok tartanak önismereti tréningeket, ott szerintme sokkal többre lehet jutni....

2017. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát az a Levente hol jópasi? Gyógyegérnek jó ..persze hogy kell a tuning.
2017. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%

Brit tudósok kimutatták, hogy a leghatékonyabban úgy fejlesztheti a nőkkel való viszonyát egy férfi, ha itt siránkozik, hogy minden nő felszínes, csak a jópasik kellenek nekik, vastag pénztárca és legújabb BMW.


Ezek tények, minden más ábránd. Felesleges köpcös kopasz arcoknak hirdetni magukat.

2017. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Valent Gábor: "Kb. hat éve annak szenteltem az életemet, hogy segítsek férfiaknak, hogy hogyan tudjanak a nőkkel jobban bánni, jobban kommunikálni...."


Vak vezet világtalant. :D

2017. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi ez a f@$ság már megint? :D Sosem hallottam semmilyen puja módszerről. Hihetetlen, hogy létezik ilyesmi. Nem, nincsenek semmilyen mélyponton a férfiak. Menj ki a városba és nézelődj. Sehol nem fogsz találni olyan férfit, aki hallott már erről a baromságról.
2017. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

#4

Nő vagy vagy férfi?

Nekem speciel pont a típusom, szeretem az ilyen ksi tudósfejű, szemüveges férfiakat, a párom is hasonlóan néz ki.

25/N

2017. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Egy sima szélhámos, nem különb Németh Sándortól, vagy bármelyik másik politikai/vallási vezértől.
2017. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Megnéztem egy pár videót, de mindenhol csak azt látom, hogy valamilyen ipari sztenderd szerint próbálják átnevelni a noobokat, ami szerintük vonzóbb, mint ők maguk jelenleg. Csináld ezt, csináld azt, "egyre jobb nőket kaphatsz meg" WAT?? Szerintem ez inkább egy színész tanfolyam komplett idiótáknak. Maga a szöveg nagy rész közhely, vagy mellébeszélés, amik senkinek nem fognak segíteni, mivel rengeteg féle személyiség létezik, és mindenkinek másra van szüksége. Ahhoz hogy megtaláld a párod, a személyiségtípusokat kell áttanulmányozni, ahelyett, hogy mindenféle hozzád nem illő nőknek színészkedni, mutatni egy fake képet magadról, csak hogy megkaphasd egy estére... A golyófejű meleg csávó jól csinálta. Ez egy komplett brand, amihez nem szükséges tudás, csak a közhelyek, amik jól hangzanak ahhoz hogy el lehessen adni.
2017. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!