Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valent Gábor (PUA nevén Jimmi) félbolond? Egy ilyen embernek fizetnek százezreket a pasik, hogy tanítsa őket csajozni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Psy2d9TPwTc&t=95s

Ezen a videón is látszik, hogy alig tud beszélni, félbolond.

Mégis az (egyik) piacvezető PUA oktató Magyarországon. Sok pasi tényleg ennyire elkeseredett, hogy már olyan tehetetlennek érzi magát a csajoknál, hogy arra vetemedik, hogy akár több százezer forintot is fizessen egy félbolondnak, annak a puszta reményében, hogy valamit is segíteni tud nyomorúságos magánéletén a tanácsaival?

Tényleg ennyire mélyponton vannak a férfiak a mai világban?


2017. márc. 18. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem lenne PUA, valószínűleg még 40 évesen is szűz lennék. :D Valent Gáborról nincs jó véleményem és nem tartom hitelesnek, de ha valaki úgy érzi, segít neki a tőle kapott tudás, akkor hajrá.
2017. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Cucmak ***** válasza:
61%

Én ismerem Valent Gábort. Én is voltam nála 3 éve több kisebb, és egy nagyobb tréningen.

Többször elmondta, hogy ő elég mélyről kezdte, és amikor már voltak barátnők az életében, akkor azért kezdte el 10 éve ő is tanulni, mert azért még sokszor volt problémája nőkkel.


Nem (csak) csajozást oktat. Társas kommunikációt. Mára már párkapcsolatban élők keresik meg többen. Jobban akarnak kommunikálni.


Miért baj az, hogy valaki jobban akar lenni a feleségével, vagy hogy ne üljön kukaként baráti, vagy céges eseményeken?


Szóval:

Nem félbolond. Mitől lenne?

Mert neked nem szimpatikus az egy dolog. Nekem meg nem tetszik Hajdú Péter. Neked meg lehet igen.


Alig tud beszélni? Lehet mást nézünk, de azért megy neki. Bár elismerem, Ő nem műsorvezető, színész. Hanem egy egyszerű ember, aki tréningeket tart már 15 éve. 8-9 éve pedig ilyen jellegűeket is.


Pont azt értettem meg a tréningeken is, hogy nem kell tökéletesen beszélni ahhoz, hogy jól tudj kommunikálni.


Reklámcéget vezetett 10 évig, biztos nem véletlen.



Másik része:

Ahogy észrevették a többiek. Akik Valent Gáborhoz járnak, nem elkeseredett, nyomorúságos emberek.

Hanem egyszerű emberek, akik szeretnének jobb lenni, javítani helyzetükön. Biztos vannak 20éves félénk srácok is, akik mentek Gáborhoz.


De akiket én a tréningeken láttam nem ilyenek voltak. Hanem mint én. Magabiztos emberek (munkájukban), vállalkozók is. Csak volt/van pár nehézség a magánéletükben.


Könnyű minősíteni az embereket... De végül is ez egy ilyen oldal.

2017. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én személyesen találkoztam vele pár éve és több, számomra hiteles ember is rossz véleménnyel van róla, ezért "minősítettem" úgy, ahogy.
2017. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a férfiak vannak mélyponton. Nézd meg hány jósolós műsor van, meg olyanokat mond valami magát varázslónak nevező pasi hajpánttal a fején nagy fémnyaklánccal a nyakában, hogy küldi a pénzenergiát... És valakik tényleg felhívják emiatt!!! Meg a sok asztro műsor... Nekem inkább kabaré, de valakik úgy tűnik szeretnek fizetni az ilyesmiért.
2017. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14


És ha még hozzávesszük a vallásokban és a politikában hívőket is...

2017. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok szűz, ezzel elértem életem célját. Továbbjutottam egy következő életbe, ahol lélekként élek tovább.

Kb így tudom elképzelni azokat, akik ilyesmiben hisznek.

2017. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szcientológus, látszik is a nézetein.
2017. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Cucmak ***** válasza:
VAn másik oldala is: férfikommunikáció!
2018. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!