Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder kísérlet. Megegyezhetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder kísérlet. Megegyezhetünk, hogy a nőknek *sokkal* könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 29. 11:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. ápr. 29. 12:52
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj ezzel, hogy a férfiak a saját vágyaik alapján értékelik azt az eredményt amit a nők kapnak. A nők viszont nem arra vágynak amire a férfiak. Ha én naponta 100 levelet kapok akkor egy férfi irigy rám, hogy milyen egyszerű nekem, de ha mindegyik levélben az van, hogy "Szia, dugnálak', attól én nem leszek boldogabb mert nem ezt kerestem. Ez olyan mint ha valakinek az alma lenne a kedvenc gyümölcse, ezért irigyelne amiért nekem van egy egész ültetvényem, közben én meg allergiás vagyok az almára úgyhogy ezzel nem sokra megyek... Nem mindenkinek ugyanaz a jó.
2017. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%

Ő nem egy átlagos lány, csak ennyi a torzítás része. Egy szép arcú, filigrán, hosszú hajú, sminkelt nagyon fiatalnak tűnő emberpáldány akire 15től 90ig rámozdulnak nyilván.


Próbálkozz egy valóban átlagos lány, nem megbuherált képével.

2017. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve hogy a csúnyácskább, kövérebb, szegényebb, problémás bőrű-hajú-öltözékű lányok labdába sem rúghatnak.
2017. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én poénra veszem ezt az egész tindert. Nem a saját képemet használom, de nem is csinálok ebből titkot.
2017. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%

# 22: Erősen kétlem, hogy _mindegyik_ levélben az lenne. Biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben a levélírók között van jónéhány teljesen rendben levő ember is. Persze ez attól is függ, hogy ki mit tekint rendben levőnek. Nálam ez a szint az átlagos körüli külsőnél és személyiségnél kezdődik, azaz ugyan nem szuperhős, de nincs semmilyen szélsőséges negatív tulajdonsága, nem paraszt, nem ver át, nem frusztrált görcs, meg ilyenek. Viszont ahogy észrevettem sok nőnél a beugró a tökéletes, lehengerlő első benyomás, a divatos öltözék, a magas szociális rang, és persze jómódúság, és mindenki, aki nem ilyen, megy a vállalhatatlan-kategóriába, aztán meg megy a sírás, hogy miért van mindenki ott...


Vagy ha tegyük fel tényleg _mindenki_ gyökér, aki próbálkozik, akkor aki nem így tesz, miért van mégis ignorálva? Nem pont, hogy örülni kéne neki?

Valami nagyon nem stimmel ezzel a gyakori magyarázattal.

2017. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Költőnő? ***** válasza:
91%
Ez a lány szép.
2017. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!