Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder kísérlet. Megegyezhetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder kísérlet. Megegyezhetünk, hogy a nőknek *sokkal* könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 29. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%

A tinder előtti időkben is megegyeztem volna ebben.

30/f

2017. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Ismerkedés? Talán inkább random szex. Ez meg nyilvánvaló, hiszen a pasik kb bármikor, bárkivel; a nők meg nem.
2017. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Megegyezhetünk. Itt a kezem, nem disznóláb:)
2017. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kettes. Ez egyrészt nem magyarázza meg a diszparitást. Nagyságrendi különbségek vannak a két, előnyös testi tulajdonságokkal rendelkező, ellenkező nemű ember match-einek száma között. Nem tudom, hogy tudsz-e angolul, de elég egyszerű a képlet: a pasinak 1000-ből 200 valamennyi lett, a nőnek 700. Ismétlem: ugyanannyi volt a nők és a férfiak száma a mintában.

Másrészt: a Tinder nem csak szex keresésére használható, sokan ott ismerkednek. Ha több emberrel beszélsz, több esélyed van, hogy egy normális, kapcsolatra vágyó embert fogj ki. Ez egyszerű matematika.

2017. ápr. 29. 11:37
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű. És ennek még mindig biológiai, evolúciós alapja van. A nők egyszerre egyet tudnak szülni, hosszabbtávú elköteleződést jelent. Náluk az a nyerő, ha minőséget választanak.

A férfiaknak egyszerre ezer gyerekük lehet, a lényeg hogy "szétszórják a magjaikat." ott a mennyiség számít.

Gondolj már bele.

2017. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Lehet, de igazából ebből a szempontból mindegy is az oka. A lényeg, hogy létező jelenség, mégis rengetegen tagadják.
2017. ápr. 29. 11:45
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Vagyis: most akkor bebizonyosodott, hogy napi 200 match kevés, hogy egy férfi találjon valakit?

EGY !! Azaz egy nőt.

Akár komoly kapcsolatot, akár szexet akar, mindkettőre csak egy nőt kell kiválasztania.


Te akkor most azt állítod, hogy egyszerűbb 700 profilt átnézni és kiválasztani egyet, mint 200-at?

Hát hol van itt a nőknek könnyebb dolguk? Aztán meg 699 levelet kap másnap, hogy ő mekkora ri.banc, amiért egy kétszavas választ se képes írni. Vagy válaszol mindenkinek. Legyen egy perc/levél. Akkor is 11,5 órán keresztül!!! írogat.

Hát most mondd meg: hol könnyű ez?!


Az a xar helyzet, hogy a tinder nem a való élet, te meg addig nyilatkohatsz erről hitelesen, amíg nem ismerkedsz nőként.

Nem kamu profillal online, hanem nőként, valódi randin!

2017. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, de szep kontraszt, ahogy a kerdezo megprobalja eljatszani az intelligens embert, sikertelenul, az 5-os meg csak siman az, idegen szavak nelkul is. :DD
2017. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
1%

Akkor kérdeznék az ötöstől,ha ilyen "okos":

Szóval a minőség azt jelenti a nőknél,hogy minél helyesebb valaki,és semmi más nem számít?! Mert ez megy manapság,a jóképűnek születettekkel vannak a nők együtt,és a többi nem számít egyáltalán...

Nem az számít,hogy okos-e,intelligens,bármi egyéb mert megismerni nem akarják a nők azokat,akik nem helyesek.

És ezt saját tapasztalatból írom sajnos,egész életemben ezt kaptam,pedig vannak céljaim,hobbijaim,okosnak tartom magam és a környezetem is,sok dologhoz értek,stb.

Ettől függetlenül mivel nem vagyok helyes,0 nőtől kaptam esélyt egyáltalán arra,hogy megismerjenek.

Pedig aki megismer,és tudja milyen vagyok,az ezeket pontosan látja.Csak addig el is kell jutni...

2017. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Kiválasztani 10 féle ételből, hogy melyiket is edd meg ebédre könnyebb, mint megfőzni azt a 10 féle ételt ehetőre.
2017. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!