Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy netes társkeresőn vagy egy telefonos applikáción miért csináljátok azt, hogy?

Figyelt kérdés
Eleinte írtok,majd egyre ritkábban és aztán meg nem is válaszoltok a leveleinkre semmit?
2017. ápr. 26. 23:38
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem velem csesztek ki csak,hanem magatokkal is. És itt csak egy valaki jár jól! Akit választotok,mert ti " nem.gondolkodtok" amikor választotok.


Ha Én lennék ennek az egoista nagydumájú fickö helyében,aki bákit, bármelyik ( ill. a kategóriátokban akármelyik nőt megkaphat,nem valószínű,hogy azért lennék fent egy társkeresőn,mert nem találok társat!

De ez nem jut el a tudatos elmétekhez.

2017. ápr. 27. 00:36
 22/37 A kérdező kommentje:

Megint csak nem ismerhettek meg senkit egy két írásból. Én egyáltalán nem vagyok ilyen. Itt csak azért írtam így,mert már elegem lett az olyan válaszokból,amik előítéletre alapoznak.


Ha visszaolvastok,akkor megtalálható benne,hogy teljesen normális stílusban,semmi extra és káromkodás nélküli beszélgetést folytattam a hölgyekkel.

2017. ápr. 27. 00:43
 23/37 anonim ***** válasza:

Tudatos a választásunk. Te egy agresszív, türelmetlen, frusztrált, egoista, párkapcsolatra teljesen alkalmatlan lény vagy, ezért nem áll veled szóba senki. Az én írásom is rosszul értelmezted, annyira süt belőled az ingerült, türelmetlen düh, csalódottság, hogy végig sem gondoltad normálisan.

Amúgy tényleg nem gyanús, hogy ha mindenki ugyanazt mondja, és mindenki ellentétes véleményen van veled, akkor nem a világgal van a hiba? :))

2017. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Tehát nem vitatkoztam és nem tettem szexuális megjegyzést sem
2017. ápr. 27. 00:46
 25/37 A kérdező kommentje:
Ha hátbaszúrlak egy kötőtűvel te is ideges leszel.
2017. ápr. 27. 00:50
 26/37 A kérdező kommentje:
Aki ekkor meglátna ugyanezt írná le rólad. Ez egy hasonlat.
2017. ápr. 27. 00:52
 27/37 anonim ***** válasza:
94%

De rettenetesen agresszívan tolod a saját véleményed. Ahogy elolvasod a választ, azonnal írsz, gyakran nem is egyet. Nálam ez kizáró ok az ismerkedésre, mert aki írásban ilyen kapkodós, meggondolatlan, türelmetlen, agresszív, az a való életben sem egy kedves, megértő társ. Ez pedig valószínűleg a leveleidből, üzeneteidből lejött a társkereső lányoknak is.

Amúgy nekem az sem túl pozitív, ha a leveleimre mindig, szinte azonnal kapok választ. Elég ijesztőnek, betegesnek tartom azt, akinek nincs normális élete, hanem a netet lesi egész nap, szinte ugrásra készen...

2017. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de rajtad nem lehet segíteni. :/ Menj el egy pszichológushoz, ő segítene megoldani a problémáid.
2017. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy semelyik hozzászólónak sincsen igaza! Ilyent nem említettem,sőt a 15-ösnek teljesen igaza van,a 27-esben a is lehet egy részigazság. De mivel sok hölggyel leveleztem ezért az talán nem minden esetben igaz. 28 meg csak kötekszik
2017. ápr. 27. 01:03
 30/37 anonim ***** válasza:
5%
Kedves kérdező! Szerintem Neked van igazad,ahogy leírtad ha arra nem válaszoltak lehet,hogy rossz lányokat fogtal ki,de sajnos nem tudom miért csinálják ezt, hogy nem írnak vissza. Elég sok férfitől hallom ugyan ezt. Inkább a társkereső Nőkkel illetve igényeikkel függ össze. Sajnos sok nő a felszínes férfiakra hajt
2017. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!