Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy míg az ismerkedés elején a lányok is keresnek engem, érdeklődnek hogy mi van velem, idővel ez az érdeklődés alábbhagy, vagy meg is szűnik. Gondolok itt pl. Facebook-ra, eleinte folyton írnak, aztán meg már csak elolvassa és nem is válaszol... vagy válaszol órákkal később. Akikkel személyesen is találkoztam, volt is köztünk egy s más, az is idővel egyre kevesebbet ír vagy unottan válaszol, holott azelőtt megállás nélkül írtunk. Nem is az a baj hogy nem írnak vissza - nem ül mindenki egész nap az internet előtt - csak úgy érzem mintha ignorálnának. Mindenféle magyarázat nélkül egyszer csak semmibe vesznek... Miért nincs annyi becsületük, hogy megmondják világosan ha nem akarnak tőlem semmit?

2016. dec. 2. 14:54
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Hát mert időközbe rájött, hogy nem akar tőled semmit :D Komolyan ezt nem sikerült kilogikázni? Felnőtt emberként? Hogy ha valaki rád se b-szik, azt nem érdekled? Tedd túl magad rajta.
2016. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak ennyiről van szó 1! Csak sokan azt mondják mintha ez olyan könnyü lenne, Női oldalról meg végképp nem lehet elképzelni se, milyen az ha az ember fárad, tesz, minden energiáját abba fekteti hogy kommunikálni tudjon a nővel, netán tervezne is, fejlődne is, vért izzad azért hogy valamit elérjen.

De a kedves nő gondol egyet és nem válaszol, bszik rá, Még is milyen aljas undoritó viszonzás ez,

Hogy a férfi bizalommal fordul felé, de semmi válasz. Oké lehet arra fogni, hogy nem kötelező válaszolni. Persze nem kötelező. De ez mutatja az ilyen nőkben a Gerincet, mennyit is ér. vagy a nő benne van de másnap már gondol egyet le játssza a kis fejében és akkor felszivódik. Igy meg mondanom sem kell hogy tartsa fent ezek után a kedvét a nőkhöz egy férfi? első pár alkalom még megjátszható igy férfiként, de mondjuk ez már a 50-ik alkalomnál már, teljesen az ellenkezőjét váltja ki.

2016. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a "kedvencem" az Mikor ugye a férfi szerepe a kezdeményezés, közhiedelemben társadalomban is az megy hogy férfi dolga a seggnyalás, férfi csináljon mindent, férfi teremtsen elő készen stabilan mindent, a nő meg ennek élvezője, majd ő eldönti hogy jó e vagy sem, neki meg sem kell szólalnia, csak bólogat. Na de ebből jön az hogy a férfi kezdeményez, azért hogy legyen komoly dolog, legyen egy cél, Kezdeményezne de a nő csak némán végig hallgatja, majd a kis fejecskéjében azt szüri le hogy milyen balek férfi nem válaszolok neki, vagy nemrossz viszont meghivathatnám magam vele én meg majd elszórva dobálom neki cserébe a jeleket..

De a lényeg amire kitérnék itt, párbeszédben úgy néz ki Férfi: Szia, van kedved ismerkedni?.

Nő: Szia, van.

Férfi: régóta jársz ide?

Nő: Nem.

Férfi: Szeretsz idejárni?

Nő: Igen.

....folytatva a végtelenségig. Férfi Elmeséli az életét a nőnek, hogy lenyügözze, a Nő ennek függvényében semmit nem ad ki magáról vagy csak nagyon alap dolgokat, és ezeknek függvényében, hogy mit csinál a férfi milyen életvitelü, majd ha összeállt egy teljes képpé akkor kezdenek el esetleg foglalkozni komolyabban a témával..

Tehát ennyibe merül ki nőknél az ismerkedés.. Mind emellett nőtől függ/válogatja, hogy lehúzza e a férfit mind eközben, meg hivassa e magát erre arra. Majd a vége ugy is ugyan az lesz, felszivódik a "kedves" nő.


Tehát. A válasz arra a kérdésre is mikor nők itt rinyálnak hogy miért nem közelednek a férfiak...

Miről beszélünk.

2016. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy találnak nálad jobb képű pasit, vagy unalmasnak találnak, mert nem fektetted le őket elég hamar.
2016. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

"Miért nincs annyi becsületük, hogy megmondják világosan ha nem akarnak tőlem semmit?" - mert nincs kedvünk a 80. próbálkozó visszautasításakor 80-adszorra is végighallgatni, hogy akkor mekkora r0hadék féreg utolsó ri.bbancok vagyunk, és egyedül fogunk meghalni (mintha negatívum lenne, hogy az ilyen pasi végre lekopik...), a hullánkat meg megeszik a macskáink. Miért húztuk akkor eddig az agyad? Szemét ri.bik vagyunk. (Azért, mert ha kapásból elutasítunk, akkor meg jöb az "esélyt sem adsz"- duma).

Ennek a - megint csak - se füle, se farka rinyának annyi a női oldala, hogy: bármit teszünk/nem teszünk/mondunk/nem mondunk, az úgysem lesz jó. Ha szép lassan lekopunk (egyértelműen jelezve, h nem érdeklődünk a másik iránt), akkor gerinctelenek vagyunk. Ha megmondjuk a tutit, akkor meg lásd fentebb. Itt csak az "igen" lenne elfogadható, de akkor meg egyszerre járnánk 20 pasival - hiszen mindegyiknek az "igen" a jó... szóval ennyi, lehetetlen jól kijönni egy ilyen helyzetből.

2016. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5: Sajnos én is ezt tapasztaltam. Lehet, hogy nem minden férfi ilyen, de 10-ből 8-an valóban képtelenek elfogadni a nemleges választ, és én is egyre inkább leszoktam a korrekt válaszok adásáról. Nem vagyok rá büszke, de így van. Elegem lett abból, hogy vadidegen emberek szidalmait hallgassam.
2016. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elegem lett abból, hogy vadidegen emberek szidalmait hallgassam."


Akkor ezzel nem veszel tudomást azokról, akik nem ilyenek? Gondolom, te fogsz majd legjobban panaszkodni, hogy a normális emberek nem akar nálad kezdeményezni, csak mert őnekik addigra már elment a kedvük :)

2016. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

# 5 és # 6: Most komolyan 10-ből 8 ember látens pszichopata? Tényleg ennyire siralmas lenne a helyzet? Konkrétan hány ilyen esetetek volt eddig, mit írtak azok az illetők, és ti mit írtatok nekik előtte? És olyan hány volt, aki az ignorálás után x idővel rontott rátok ugyanúgy?


Ja, és csak a miheztartás végett, ha én rengeteg buta, erkölcstelen, nemtörődöm r1b4ncot látok, akkor semmi gondotok nincs azzal, ha látatlanban titeket is annak tartalak, csak mert mondjuk nem jöttök be. Hiszen ti is ezt csináljátok velünk.

2016. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ribizlik
2016. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!