Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy netes társkeresőn vagy egy telefonos applikáción miért csináljátok azt, hogy?

Figyelt kérdés
Eleinte írtok,majd egyre ritkábban és aztán meg nem is válaszoltok a leveleinkre semmit?
2017. ápr. 26. 23:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy Én olyan vagyok aki nem nagyképűsködik meg nem játssza meg magát a feltűnéskedő szövegeivel, meg lehet,hogy elsőre nem lehet semmi extrát kivenni a pár mondatból,amit írok hanem később a személyes kapcsolat kialakulásakor "kapná" meg a partner azt amit tudnák adni,de odáig nem jut el a dolog, mert azok akik az első pár sor után "látszanak" jobbnak,azok kapják a figyelmet majd.
2017. ápr. 27. 00:08
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

De nem érted? Ha mindig azt gondolnám, hogy akiről éppen kiderül, hogy nem érdekes, de felszínes, az valójában lehet, hogy ki fog derülni, hogy vaalójában érdekes és nem is felszínes, akkor örökké azokkal lógnék, akikről azt várom, hogy kiderüljön, hogy egyébként jófejek.


Persze nagyot hibázik az ember, ha nem téged választ, de láthatóan nem érted, hogy van olyan, amikor az ember nem még több információt gyűjt, hanem azt adott infók alapján DÖNT és utána viseli a döntésének következményeit. Ez esetben például azt, hogy elveszti a számára NEM ÉRDEKESnek tűnő illetőt.


De Te komolyan azt várod az embertől, hogy miután úgy határoz, hogy a másik egy olyan ember, aki nem érdekli őt, akkor utána még próbálkozzon, hogy hátha mégis olyan ember, aki érdekli? Miféle motiváció alapján volna lehetséges mégis ez? Csak egyet tudok elképzelni...


Ha van egy nagyon kedves lány, aki eszméletlen dögös, és én meg akarom ismerni. De végül kiderül, hogy buta, és nem tudok vele beszélgetni, és szellemileg nem vagyunk azonos szinten. És ő kedvel engem stb.


Akkor van az a helyzet, hogy én azért még beszélgetek vele, mert bár tudom, hogy úgy se lehetünk együtt, mert szellemileg nem a partnerem, de én még reménykedem, hogy 1-2 hónap alatt, ha jobban megismerem, akkor kiderül, hogy nem is buta, hanem nagyon okos csak... titkolja vagy valami. És akkor lesz egy szép, kedves és okos barátnőm.

DE NEM az ilyesmi nem szokott random kiderülni.

2017. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Én soha nem írtam szexuális utalásokat,azt csak azért kérdeztem, hátha Nektek az jönne be. Teljesen általános dolgokról volt szó,majd megemlítettem, hogy jó lenne találkozni is. Erre volt aki azt írta,hogy oké,de aztán soha nem írt Ő sem vissza,hogy hol,mikor, egyéb
2017. ápr. 27. 00:13
 14/37 A kérdező kommentje:
Ez a szellemileg nem azonos szinten 'vagyunk' ez nem játszik. Mivel Engem Te nem is ismersz ezt inkább kihagynám,hogy ezt hozzad elő. Ha meg nem.voltunk egy szinten azzal akivel beszéltem, akkor nem mondhatnám,hogy az ő javára volt.
2017. ápr. 27. 00:19
 15/37 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyzetek, mondatok, amik egyből eldönthetik a férfi sorsát. Pl azok a pasik, akik az első körben felhozzák a testsúlyt, máris kihullanak a dundibb nőknél, miközben ugyanez egy kondizós nő számára pozitív. Vagy a stílus, pl ahogy a nőket kezeli, ahogy beszél róluk, önmagáról, süt-e belőle az ego. Ilyenkor nincs is szükség rá, hogy jobban megismerkedjenek, mert ezek alapok, amik vagy megfelelnek, vagy nem. És még elég sok ilyen fekete-fehér dolog van, ami már 1-2 levelezés után egyértelműen látszik, hogy bejön, vagy nem.
2017. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
A legtöbb probléma abból volt hogy Ő egyáltalán nem kérdezett,nem is érdeklődött tehát nem is tudhatott Rólam semmit,de nem.is akart( illetve az elején akart,mert visszaírogatott egy szavas dolgokat,de semmi több) ,azt várja minden nő,hogy repüljön a sült g. a szájukba és Én válaszoljak is helyette vagy mi?
2017. ápr. 27. 00:25
 17/37 A kérdező kommentje:

15-ös. Köszönöm,tehát a nagyszájú ,beképzelt, egoista férfiak kellenek Nektek??

Aztán pár hónappal később sírtok,hogy kibabráltak Veletek

2017. ápr. 27. 00:31
 18/37 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű.

Rájönnek, hogy egy aggresszív, akarnok fark vagy, akinek hótt mindegy a másik véleménye.

Csak vitatkozik és hajtja a magáét, amíg mindenki mást meg nem győz, mert neki mindig igaza van!


Ezt körülbelül 5-6 írásod után is le lehet vágni.


Csodálkozol, hogy inkább rád hagyják az egészet a fenébe?


(Azt nem értem, hogy minek ír ki az ilyen egyáltalán kérdést - ha már egyszer úgyis jobban tud mindent.)

2017. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
98%
Te pl gyorsan, és "erőszakosan" reagálsz a válaszolókra, nem hangzik el tőled a "lehet benne valami", vagy hogy elgondolkozol más véleményén, hanem tolod a magadét. Számomra pl most jönne el az a pillanat, hogy nem válaszolnék több üzenetedre, mert aki egy vitában ennyire nem hallja meg a partnert, az a párkapcsolatban is így rendezi a problémákat.
2017. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Itt is kiosztasz mindenkit, neked semkinek a válasza nem tetszik.

A társkeresés egy piac.

Ha nem tudod eladni magad, érdekes szöveggel, amiből sugárzik az értelem, akkor ráb.asztál.

Senki nem lesz kíváncsi a belső értékeidre, ha már az elején unalmas vagy.

2017. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!