Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy netes társkeresőn vagy egy telefonos applikáción miért csináljátok azt, hogy?

Figyelt kérdés
Eleinte írtok,majd egyre ritkábban és aztán meg nem is válaszoltok a leveleinkre semmit?
2017. ápr. 26. 23:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Pont fordítva kellene lennie a dolognak,ha azt szeretnétek,hogy kialakuljon Valami.
2017. ápr. 26. 23:39
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
De ezek szerint pont nem azt szeretnék.
2017. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Mert több férfi is szokott írni, és eleinte még egyenlő esélyekkel indulnak. Aztán később 2 lehetséges ok is van a nem írásra:


1., Mind retardált, ezért egy idő után elmegy az egésztől a kedvünk.


2., A sok között van 1-2 érdekesebb, és utána inkább már csak azokkal beszélgetünk, a többit hanyagoljuk.

2017. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan,hogy az ember egy idő után valamiért kiábrándul a másikból,nem? Jobb az szerintem,ha az ilyesmi már az ismerkedés korai szakaszában kiderül, mert akkor még nem hagy olyan mély nyomot a másik elvesztése..
2017. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

2-es,te le is ülhetsz,mert nincs igazad. ( ugyanis akkor egyáltalán nem írnának az elejétől) Szia!


3-as mik azok az érdekes dolgok amik titeket megfognak?

Gondolom nem a sexel kapcsolatos.

2017. ápr. 26. 23:48
 6/37 A kérdező kommentje:
4- es,ez egy kitalácio, a valódi ÉN- jét senkinek nem lehet megismerni pár szó után.
2017. ápr. 26. 23:50
 7/37 anonim ***** válasza:
11%
Általában azután tűnnek el miután megtudják nincs házam, kocsim.:D
2017. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

2-es megmondta az igazat, de te gőgösen leintetted, holott ő mondta a jót, ahogy a többiek is jót mondtak, de nem látod meg.


Azért nem ír vissza, mert veled nem akar ismerkedni. Az elején még nem ismert annyira, hogy eldöntse érdekes vagy-e vagy sem. De aztán kiderült, hogy nem vagy az, és ezután nem akart ismerkedni, és ennyi pont.


Viszont ha meg pár szóból nem lehet megismerni a másikat, akkor miből lehet megismerni?


Bizony sose ismerheted eléggé a másikat, de az van, hogy egy időután van egy pont, amikor már ismered VALAMENNYIRE. és valszeg ezek a lányok az első ilyen határnál döntenek, hogy érdekled-e őket vagy sem.


Persze még évtizedes együtt élés után is képes meglepetést okozni a másik, de van valamikor egy pont, amikor képes vagy azt mondani, hogy "ismerem annyira", hogy tudjam érdekel-e továbbra is vagy sem.


Az meg, hogy "mik azok az érdekes dolgok"? ... hát azt neked kell kitalálnod. Attól leszel érdekes, ha képes vagy kitalálni saját magad. Ha nem vagy képes, akkor bukta. Amúgy mind ott van benned az a sok érdekes dolog, csak gátlásos vagy és félsz kimutatni magadból. Olyan sok ember van így, mert fél a megítéléstől... és én olyan boldog vagyok, hogy szabadon élek a társadalom közepén, énekelek az utcán hangosan, táncolok, fütyörészek, vagy ordibálok ismerőseimnek boldogan, mert nem érdekel, ha megnéznek az utcán, vagy az arcukba nevetek és mosolygok :) Vetkőzd le a társadalom láthatatlan béklyóit és érdekes leszel. Ha a törvényeket betartod, de a szabályokat nem. mindjárt izgalmasabb leszel :D

2017. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nagyot hibáztok,mert az aki elsőre nem tűnik annyira érdekesnek,lehet,hogy később mégis sokkal érdekesebb lesz,ill. aki meg annak tűnik,kiderül,hogy egy felszínes valaki.
2017. ápr. 26. 23:59
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

3-as vagyok:


Valóban nem a szexxel kapcsolatos. A férfiak célja inkább a kötetlen dugás, aztán továbbállás. A nők többsége viszont irtózik azoktól a férfiaktól, akiknek csak arra kellenének. Épp ezért pl nálam a szexuális utalásokat tevők már az első körben kiesnek. Meg azok is, akik "kötetlen", "laza", "érezzük jól magunkat", "te is magányos vagy, meg én is, eltölthetnénk kellemesen az időt" szövegeket nyomják. Mindig az a befutó, aki rám kíváncsi, nem a mellméretemre, aki engem akar megismerni, és ehhez méltóan érdekes beszélgetéseket, programokat tervez. Rettenetesen lehangoló tud lenni, amikor a férfi nem is ismer, de már teperne le, mint egy ingyen kurw@t. Azok a pasik vonzanak, akik intelligensek, képesek értelmesen beszélgetni bármiről, viccesek, humorosak, és nem sajnálják beszélgetésre sem az időt. Nem közönséges a humoruk, sem a flörtjük, hanem inkább elmésen csipkelődős, heccelős. És csak akkor kezdenek udvarolni, amikor már valamennyire megismertek, és el tudom nekik hinni, hogy valóban irántam érdeklődnek, és nem a "mindegy, csak legyen már valaki, aki lefekszik velem" formula megy.

2017. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!