Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaktól kérdezem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem, akik bunkók, hogy csináljátok hogy tapadnak a nők?

Figyelt kérdés

Az már nem müködik hogy legyél megértő, aranyos figyelmes.ugyan is kevés. Biztos lesznek itt is olyanok akik ezt a nézetet fogják erőltetni, pedig saját tapasztalat hogy ez nem müködik, ugyan is unalmas a kedves nőknek és barátzónás, ergo nem tud férfiként nézni egy férfira igy.


Mi az élet filozofiátok, rendetek amit követtek, amit szem előtt tartotok?

Férfiak válaszát várom!


2016. aug. 29. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

A nőknek a rossz kell.

Ha írod meg mondod neki, hogy angyalom meg szerelmem meg gyönyörű vagy csodálatos azt észre sem veszik meg sem hallják de ha azt mondod neki, hogy hááát mintha lenne egy kis felesleg a hasadon már háború van és káosz

2016. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Számomra is furcsa,hogy ez kell nekik,múltkor egy 178centi körüli nagyon szép lányt láttam,ahogy a 168centis gyökér pasija degradálja a Tescóban,idegesítő volt, a csaj meg kussolt!Szinte hihetetlenek ezek a mai nők!

Rejtély,miért erre izgulnak!

2016. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ezt magyarázzátok meg, hogy nőként miért hoztam ilyen döntést:

Az egyik fiú állandóan leszólt, mindenbe belekötött, soha egy szép szava nem volt hozzám. Amikor elhívott randizni, nemet mondtam neki.

A másik fiú az első pillanattól kezdve figyelmes volt velem, megjegyezte az apróságokat is, amiket mondtam, leírta, hogy mi tetszik neki bennem. Aztán elhívott randira és harmadik randi óta egy pár vagyunk. Ez több, mint egy éve volt.


És mielőtt elkezdenétek, hogy biztos gazdag, hát nagyon nem. És sosem hagytam, hogy ő fizesse a dolgaim, mert nem ezért vagyok fele, hanem azért, mert érzem, hogy szeret.


Kedves kérdező, az a baj, hogy te összekevered az unalmasat a kedvessel. És te valószínűleg az első vagy, azért nem jön össze a dolog.


21/L

2016. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
3-as, Te 1 a 100-ból vagy!
2016. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3. leirom 3-ára is hogy Férfiak válaszát várom. Vitát akarsz gerjeszteni?. Tán férfinak érzed magad?
2016. aug. 29. 11:37
 6/19 A kérdező kommentje:
ahogy mondják. 1 a 100-bol vagy. Ami te leirtál azt nők 80%a gáznak tartja, és nem ez kell nekik.
2016. aug. 29. 11:38
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Én sosem ismerkedtem bunkó pasikkal, mivel esélyt sem adtam nekik.


Kérdező, szerintem te azon nők részére gondolsz, akiknek csak az anyagiak számítanak, ezért ők olyat választanak, aki tehetős és mellé megteheti, hogy bunkó legyen.


Nem minden nő egyforma, jó lenne ezt memorizálni.

2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Bár nem tartom magam bunkónak, mégis több nőtől is megkaptam ,hogy az vagyok, mivel hogy leszartam őket. Szóval nem az a beszólogatós ,agresszív, barbár típus vagyok, sőt, épp ellenkezőleg, csak hát kissé hűvös, visszafogott férfi, de elsősorban lusta, kedvenc tevékenységem az otthondöglés ,sokszor előfordul, hogy pusztán csak nincs kedvem válaszolni egy csajnak, vagy kimozdulni a kedvéért, aztán elhord mindenféle szemétnek, de mégis tapad rám. Persze nem minden lány ilyen, vannak akiket az én stílusom abszolút taszít, viszont másoknak meg bejön 50-50%. Amúgy nem azért vagyok ilyen, hogy csajokat vonzzak be, hanem helyből ilyen a személyiségem, s nem feltétlen jó dolog ez, mivel általában pont azok a csajok nyomulnak rám, akiktől nem akarok semmit, akik meg nekem kellenek, azoknak meg épp nem jön ez be.
2016. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8. Ha problémád van a kérdéssel, ne is olvasd el! nem kötelező irni sem. Nem értem.. miért baj egyeseknek hogy arra használja valaki az oldalt hogy eszmecserét futtasson, és mások nézeteivel találkozzon. 8. ha nem érted az oldal lényegét, akkor ne is használd inkább. Köszi.
2016. aug. 29. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!