Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több irigy tekintetet kapok nőktől, mint ahány elismerőt férfiaktól, akkor?

Figyelt kérdés

... jól öltözködöm, de közben csúnya vagyok? :D


23N


2016. jún. 16. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani.
2016. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen.. Meg is mondtad a lényeget.
2016. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy milyen tisztán látom a helyzetem. Szegény nőcikék, irigykednek valakire, aki amúgy nem tetszik a pasiknak... úgy kell nekik. :D
2016. jún. 16. 15:52
 4/25 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik hogy a legtöbb pasi kapcsolatban van és nem kezd ki minden nővel. Tévhit csak, hogy minden pasi rád ugrik ha van kapcsolata ha nincs.
2016. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy nálam jobban öltözködnél, így irigy egész biztosan nem vagyok rád.

Főleg azért, mert én a férfiaktól is jócskán kapok elismerést.


Mellesleg a kérdésednek semmi értelme nem volt...


25,N

2016. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4: nem rám ugrik, csak megnéz.


5: pont te nem vagy irigy, na bumm. Azért elég sok megvető pillantást kapok, amit mégis csak a jó alakomnak és a ruháimnak tudok be. ;)

2016. jún. 16. 16:09
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor mi csajok csak a ruhádra irígykedünk.
2016. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Sokra mész a nők megvető pillantásával, ha a pasiktól nem kapsz egyetlen egy elismerő bókot/megjegyzést sem.


Így erre én a helyedben nem nagyon verném a nyálam!

2016. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ha ronda vagy akkor bármit magadra aggathatsz nem változtatsz a lényegen.

Ugyanez igaz a szép nőkre is. :)

Ja és nőként vagyok ilyen bölcs! :)

2016. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy egyetlenegyet sem kapok, tanulj meg olvasni.


Utolsó, szerintem meg azért nem mindegy, hogy valaki igénytelenül, mackónadrágban meg kopott zsákruhákban jár vagy pedig az alkatához illően, igényesen öltözködik, még a csúnyáknál sem. :)

2016. jún. 16. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!