Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha félek a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Eddig a neten akárhol ismerkedtem, nem sikerült rendes férfira találnom. Nem is ismer de már első beszélgetésnél a szex érdekli. Normális ha azt szeretném először valakit az én személyem érdekeljen? Számomra a szex mint téma akkor jöhet szóba ha már járunk is. Bunkó válaszokból nem kérek, akik nekem csak beszólni tudnak.
2015. szept. 9. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy félsz a férfiaktól és az sem normális, hogy a szex csak akkor kerülhet szóba, ha "jártok". Jesszus, utoljára 16 évesen használtam ezt a szót.


Az persze érthető, hogy nem rögtön az első randin szeretne erről beszélni az ember és aki ezzel kezdi a beszélgetést, azzal én sem gondolom komolyabban a dolgot. Ha érdeklem , még egyszer randira hív, akkor már nyugodtan lehet ilyesmiről is beszélni.

Szerencsére eddig a legtöbb pasi, akivel randiztam, így csinálta.

2015. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Az a probléma, hogy titeket az ilyen srácok érdekelnek. Ha nem egy Johny Bravo érdekelne, akkor talán nem hoznák fel egyből. Másrészről, ha úgy is nézel ki, mint egy utolsó .... akkor ne csodálkozz, ha még a normális srácok is megkérdezik mennyi egy menet, mikor és hol? :D
2015. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hm lehet ez azert zavar mert visszahuzodo vagy. En szeretek a azexrol beszelni es tisztazni ki mit szeret :)

Nem normalis h felsz a ferfiaktol. De itt neten mindenki batrabb szoval ezert van rogton a szex tema felhozva.

Ismerkedj eloben ott. Nem lesz ket mondat itan a szexrol szo. :) 24l

2015. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Nem mindenki olyan, én pl sose hozok fel ilyesmit, mert szerintem ennek a helye és ideje a kiderítésre szex közben a legalkalmasabb.
2015. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban? Teljesen normális.
2015. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Félsz, hogy kikúrálják a lukad.
2015. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj az ha felületesen érintitek a témát! Amolyan huncutkodás vagy viccelődés szintjén. De ha fapi...na vagy akkor inkább ne ismerkedj. És főleg ne neten!
2015. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elárulod, h hány éves vagy, és miket kérdeznek első beszélgetésnél?
2015. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
ÁLSZENT VAGY. PONT.
2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
A mai fiúktól én is félnék. (Nem férfi, olyan már nincs)
2015. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!