Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaktól kérdezem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem, akik bunkók, hogy csináljátok hogy tapadnak a nők?

Figyelt kérdés

Az már nem müködik hogy legyél megértő, aranyos figyelmes.ugyan is kevés. Biztos lesznek itt is olyanok akik ezt a nézetet fogják erőltetni, pedig saját tapasztalat hogy ez nem müködik, ugyan is unalmas a kedves nőknek és barátzónás, ergo nem tud férfiként nézni egy férfira igy.


Mi az élet filozofiátok, rendetek amit követtek, amit szem előtt tartotok?

Férfiak válaszát várom!


2016. aug. 29. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Na, legyél paraszt, és utána írj hogy hány csajnál jött be és mit sikerült velük kialakítani. Sok sikert!
2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
"A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozás, termék, weboldal reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!" /forrás: GYIK/
2016. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Akkor jön a szokásos sablon válasz: legyél gazdag, jóképű, sármos, izmos, és akkor mellé tahó. Tuti recept.

Legalábbis a selejtekhez biztos. Ettől függetlenül sok sikert neked, ha ilyen nőre vágysz, én kívánom, hogy sikerüljön :)

2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12: Oké, én ezt értem, próbáltam is nem provokáló kérdést, meg ennek megfelelve feltenni. De kérdezem, Személyes tapasztalatot Irtam le, nem tudom, hogy lehetne ennél szebben megfogalmazni, úgy hogy célba érjen a lényege?. Mi a sértő? jó lenne tudni.
2016. aug. 29. 12:11
 15/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem a bunkóság a lényeg, hanem , hogy nyeregben legyél.

Ha bunkózol, nem fogja fölényben érezni magát a lány, és ez a titka annak, hogy fusson utánad.

Ezért kellenek nekik a bunkó fiúk.

2016. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem a bunkóság a lényeg hanem a szép, arányos arcszerkezet.

Ha az megvan, nem is hallják mit mondasz, akár bunkó is lehetsz. Ha már "megvolt" az ötvenedik ribi, bunkó leszel ha akarod ha nem, ugyanis az emberek többsége (én nem) automatikusan a kisebb ellenállás irányába indul el és bunkónak általában könnyebb lenni.

2016. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
A nők nem vonzódnak a bunkókhoz, drága férfitársaim, hanem a jól kinézö, domináns személyiségű, határozott, saját érdekeit szem előtt tartó, magabiztos férfiakhoz. Na most pont ez a személyiségű ember az, nemtől függetlenül, akivel hosszú távon szinte lehetetlen kapcsolatban maradni. Ráadásul ezek a férfiak egy idő után nyeregben érzik magukat az állandó női érdeklődés miatt és rászoknak, hogy bármilyen paraszt mód viselkednek, a nők akkor is csak jönnek. Tehát a nők azoknak a férfiaknak nem tudnak ellenállni, akiktől a józan ész szerint távol kellene maradniuk.
2016. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Ja igenlminden világos egy jóképű,domináns pasi a földbe taposhat minden nőt,de ha egy ronda pasi teszi akkor azt a Nő tapossa el úgy hogy felülkerekedik.
2016. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A közömbösségtől akadnak ki, ha már megkedveltek valamennyire. Nem a bunkóság az érdekes számukra, hanem az, ha képtelenek kiismerni és nem szaladsz utánuk. Ergo nem tudnak játszani veled, húzni téged. Sztem párkapcsolatban nem buknak a taplókra. Számos tényező lehet, amiért beérik ennyivel (sajnos)
2016. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!