Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés?! Hisztek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés?! Hisztek az ilyesmiben? Ért már titeket csalódás vagy pozitív végkifejlet?

Figyelt kérdés

Dolgozatomhoz kutatom az online ismerkedés/ netes randi tapasztalatokat. :)

Volt már távkapcsolatotok? Randiztatok már távoli országban lévő emberrel? Sikerült találkoznotok? Mizu azóta? :D JÖHETNEK AZ ERŐS SZTORIK IS!

Éreztétek már azt, hogy át vagytok verve? Tudom, kicsit Kamureges, de én a TI sztorijaitokra volnék kíváncsi! :)


2017. márc. 5. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

és happy end lesz a vége? :D

a sok-sok próbálkozás utána megtalálja a főhős a szerelmét? :P

(ha nem akarsz mindenkinek spoilerezni írd privátban :D)


24F

2017. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz.


Nos én a következőkkel tudok hozzájárulni:


A netes ismerkedés alapvetően jó gondolat is lehetne de az egyes felületeken megjelenő emberekről eddigi tapasztalatom apalján elmondható ,hogy valamilyen sérülést szenvedtek (lelki, testi értelemben) és zömében ezért élnek ezzel a lehetőséggel.


Volt részem személyes találkában is, hosszú történet de nem lett jó vége. Szerencsére korán sikerült véget vetnem a sztorinak. Ezek után az illetőtől kaptam némi fenyegetést, hisz nyilván ő másképp gondolta a dolgokat és beleélte magát egy álomba ami sosem létezett...


A többi esetben a tapasztalatom ,hogy vagy nem válaszolnak a nők vagy amikor igen akkor a kezdeti üzenet valóban szimpatikus volt nekik és felkeltette az érdeklődésüket. Ezután mindig folytatódott a levélváltás de nem sokáig. Ezek vége általában letiltás, vagy soha többé nem reagálás volt. Az okok többségben tisztázatlanok.


Szerintem többségük alkalmatlan a konfliktuskezelésre, megfelelő kommunikációra így mivel internetes közegben lehetőség van ignorálásra , tiltásra ezzel élnek ,hisz lényegesen könnyebb. Ez arra is utal ,hogy igazából hiányzik belőlük az empátia, nem rendelkeznek kellő / alapvető érzelmi intelligenciával.


Javaslom ,hogy ha teheted te magad is tégy próbát pár oldalon, feltüntetve ,hogy nem kapcsolatot keresel csak barátságot stb. (a félrevezetések elkerülése végett). Első kézből lenne a leghitelesebb.


Remélem kicsit tudtam segíteni.

2017. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12, Tetszik a meglátásod, hogy mindenki egy kicsit őrült :D ez inspirált... eddig dokus műfajban gondolkodtam, de jobb lenne egy játékfilm! A hosszú történeted le tudnád írni humorosan? :D Vagy bárki más! Humoros történeteitek vannak esetleg? Képernyőre akarom vinni!
2017. márc. 5. 23:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Szervusz, 12-es válaszoló vagyok.

Sajnos egy cseppet sem volt humoros így nehezen tudnám ilyen szemszögből nézni a történteket. Inkább siralmasnak jellemezném. Attól tartok ,hogy nem szolgálhatok sokkal bővebb információkkal. :)

2017. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Óh, ezt sajnálom. :( Fel a fejjel és hátha vigasztal egy kicsit, hogy nem csak veled volt már ilyen, velem is megesett jó pár siralmas "alkotás", de már csak nevetek az egészen... :D
2017. márc. 5. 23:15
 16/16 anonim ***** válasza:

én ismerkedtem neten sokat, mert nem jártam el bulizni. egyik se társkereső volt. volt egy fiú, akivel 14-15 éves koromban ismerkedtem meg kb, ő 4 évvel idősebb nálam. kb vele nőttem fel, ő volt a legjobb barátom. persze élőben is voltak, de vele értettük meg egymást. aztán amikor már 19 éves lettem, akkor találkoztunk. jó volt találkozni, de mivel ez barátságnak indult, így nem lett belőle semmi. nem akartunk semmit.

a barátomat is neten ismertem meg. elkezdtünk vitatkozni egy témán, aztán áttértünk msn-re (akkor még volt). egy évig barátkoztunk, ismerkedtünk, aztán találkoztunk élőben is. furcsa volt persze, bár képet láttunk egymásról, hogy azért ki is a másik. aztán voltak randijaink, végül összejöttünk. 5 éve vagyunk most együtt. az elején távkapcsolat volt, csak hétvégén találkoztunk egy napra. volt hogy 2-3 hétig nem is találkoztunk. rossz volt nem találkozni, de soha nem akartunk mást keresni, aki közelebb lakik.

2017. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!