Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül sohase egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül sohase egy lányt sem találnom magamnak?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,nem nyavalyogni akarok itt mindenkinek.

De már elmúltam 21 éves s nem volt még egy barátnőm sem.Pedig véleményem szerint s mások szerint sem nézek ki rosszul,sőt 4 éve kondizom s rendszeresen boxolok,muay-thaizok,s kosárlabdázom is 195 cm vagyok s 95 kg viszonylag alacsony testzsírral.Öltözködésemre is figyelek leginkább inget s zakót hordok.A leglogikusabb érv ami eszembe jut,hogy nem vagyok olyan nagyon hangos beszédes ember,de 1-2 emberrel nagyon jól el tudok beszélgetni,s leginkább a közeli barátaimhoz ragaszkodom,az önbizalmammal sincs baj,odamerek valakihez menni ha szimpatikusnak tartom.Udvarias is vagyok tisztelem az embereket s szokásaikat,nem vágok bele mások szavába,megvárom hogy végezzen mondani valójával.Az egyetemen gyakran eljárok szórakozni,de az ilyen agyon isszuk magunkat s discozni megyünk bulikat nem szeretem.Kedden pont egy ilyen bulin voltak ahol többen is rám másztak,ott jól éreztük magunkat,de facebookon mégse írnak vissza.

Velem van a baj?

Mások is vannak-voltak hasonló helyzetben mint én?

szerintetek kéne valamin változtatnom?



2017. márc. 3. 22:38
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Az baj, ha 21 évesen még nem volt barátnőd, úgy érzed?

Ha facebook-on nem írnak vissza, akkor az nem a társkeresési csatornád, úgy gondolom. A diszkó akkor ezek szerint jobb, persze nem azt mondom, hogy ott mindig normális csajokat lehet találni, de azért vannak és mint lehetőség, ne dobd el magadtól, ha ismerkedési szándékaid vannak. Meg amúgyis, ha egy csajjal tök jól megvagytok, akkor a számát kell elkérni, nem facebook-on írogatni, ha meg nem adja meg, akkor egy estés szórakozást keresett.

2017. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát, az is lehet, hogy csak ilyen a szerencséd. Nincsenek olyan lányok a közeledben, akikkel jól elbeszélgetsz vagy akikkel szívesen töltesz időt együtt? Esetleg barátaid barátai? Mert lehet, hogy a lányok, akikkel összeakadsz bulizás közben, nem kapcsolatot keresnek, de más úton találhatnál.
2017. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban azért van így, mert nem vagy nagymenő partiarc, és mert kedves, udvarias vagy. Viszont ha magas és jóképű vagy, akkor azért nem reménytelen a helyzeted.
2017. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak peched van. Mert ha tényleg bejössz a lányoknak, akkor visszaírnának. Egyszerűen csak még nem találkoztál a megfelelővel. Igaz, ha nem vagy partyarc, akkor lehet inkább nem buliban kéne ismerkedni. Pl. az egyetemen együtt tanulás során is lehet beszélgetni lányokkal és onnan már magától jöhetne... :)
2017. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,ment mindenkinek a zöld kéz :) Még jöhetnek
2017. márc. 4. 11:58
 6/15 kendrazoltan ***** válasza:
A bulik olyanok, mint Vegas....tudod...ami ott megtörtént, az ott is marad...ne egy buliban keresd a párod, ha normális kapcsolatot akarsz, mert ott jóval kisebb eséllyel találod meg. Továbbá nem biztos, hogy ha egyből mondjuk másnap ráírsz facebook-on, hogy de király volt a tegnap, találkozunk valamikor? Ez nem stílus, a korosztályodból ilyen a 95%, tehát szimpla leves....legyél egyéniség, ha a véleményed mozgatórugója a józan ész ebben az elfajzott világban, az hallgató fülekre fog találni....
2017. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

azért nem volt még barátnőd mert béta vagy, és nem állsz ki magadért

nem mondod ki amit gondolsz, mert hátha valaki rosszat gondol, kínos lesz, stb

légy férfi végre bszki és szard le hogy ki mit gondol, ha kell egy nő, szerezd meg, és ne azon parázz hogy mit fog gondolni ő, vagy akárki más, mondd azt, és úgy, ahogy akarod, következmények nélkül

senkit nem érdekel ha magas vagy, ha jóképű vagy, ha sportos vagy, ha belül egy meghunyászkodó béna kisfiú maradtál, akinek nincs semmi kontrolja a környezete felett


23/L

2017. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lehet, hogy ha annyira nem szeretsz bulizni, nem bulikon kellene párt keresned magadnak? Mármint, nekem valahol logikusnak tűnik. Sporton keresztül nem tudsz lányokkal találkozni?
2017. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

előző!

Miből veszed h nem állok ki magamért?Képzeld nemegyszer láttam h bántanak egy nőt s mindig odamentem h fogják vissza magukat,egyszer emiatt verekedésbe is kerültem!

A nem állok ki magamért alatt mégis mit értesz?Nem kezdek el beszólogatni embereknek?Vagy hogy nem 3x olyan hangosan mondom a dumámat s kényszeritem a véleményemet másokra?

2017. máj. 13. 21:49
 10/15 A kérdező kommentje:

21:39-es

Ritkán járok szórakozóhelyekre,egyetemen simán odamegyek emberekhez ismerkedni,meg a könyvtárban is

Kondiban kevés lányt látok,s boxon s mma-n még kevesebbet (csak 2-t)

2017. máj. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!