Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül sohase egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül sohase egy lányt sem találnom magamnak?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,nem nyavalyogni akarok itt mindenkinek.

De már elmúltam 21 éves s nem volt még egy barátnőm sem.Pedig véleményem szerint s mások szerint sem nézek ki rosszul,sőt 4 éve kondizom s rendszeresen boxolok,muay-thaizok,s kosárlabdázom is 195 cm vagyok s 95 kg viszonylag alacsony testzsírral.Öltözködésemre is figyelek leginkább inget s zakót hordok.A leglogikusabb érv ami eszembe jut,hogy nem vagyok olyan nagyon hangos beszédes ember,de 1-2 emberrel nagyon jól el tudok beszélgetni,s leginkább a közeli barátaimhoz ragaszkodom,az önbizalmammal sincs baj,odamerek valakihez menni ha szimpatikusnak tartom.Udvarias is vagyok tisztelem az embereket s szokásaikat,nem vágok bele mások szavába,megvárom hogy végezzen mondani valójával.Az egyetemen gyakran eljárok szórakozni,de az ilyen agyon isszuk magunkat s discozni megyünk bulikat nem szeretem.Kedden pont egy ilyen bulin voltak ahol többen is rám másztak,ott jól éreztük magunkat,de facebookon mégse írnak vissza.

Velem van a baj?

Mások is vannak-voltak hasonló helyzetben mint én?

szerintetek kéne valamin változtatnom?



2017. márc. 3. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert lehetetlen barátnőt szerezni!f
2017. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled, még nincs itt az idő. Nekem 28 évesen lett.
2017. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam egy leírás alapján "hozzád hasonló" fiúval anno, neten ismertem meg és csak személyesen derült ki, hogy borzasztó esetlen. Nálam amiatt nem nyert. Nem volt jó kiállása és olyan kis kullogósan sétált mellett, beültünk egy kávézóba és kb felrúgta a széket mert nem egyszerűen kihúzta/betolta és felállt/leült hanem nem is tudom mit csinált de nagyon kis béna volt szegénykém, esett-kelt. Hiába a sportos táncos múltja. Mint egy totyogós gyerek akinek minden mozdulatára figyelni kell... Mondjuk leginkább az tette az íre a pontot, hogy a kb 3600 ft-os közös számlánkat felajánlottam, hogy felét fizetem, odaadtam neki egy 5 ezrest mert nem volt nálam kisebb, ő azt éltette, kifizette a pincért két db 2 ezressel, hagyján hogy jattot nem adott neki, de a visszajáró 400 ft-ot oda tolta elém... Ezen a ponton szóhoz sem jutottam.

Na mindegy, ez csak eszembe jutott.. :)

2017. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, jóképű vagy-e? Esetleg gazdag?

Ha egyik sem, akkor itt a válasz: ezért.

2017. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 13-as írja, annyi ilyen sztorim van nekem is. Itt ovlasgatom a fiúk randis kérdéseit, úgy adják elő mintha semmi baj nem lenne velük, én meg szinte pörgetem a fejemben a randikat, hogy bizonyára ott is így gondolták a pasik miközben egy lány szemszögéből meg tök gáz volt
2022. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!