Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül barátot találnom magamnak 19 évesen sem?

Figyelt kérdés

Elsős egyetemista vagyok, állítólag nagyon kedves, vicces, okos. Sokan mondták már, hogy szép is vagyok stb, de valahogy a fiúk mégis keresztülnéznek rajtam, mintha nem is nő lennék, csak valami semleges nemű élőlény :(

Igaz, nem vagyok vékony alkat, de kétszer akkora lányoknak is van barátja, nem is akármilyen.

Nem értem, hogy lehet az, hogy a környezetemben minden lány többéves párkapcsolatban él, de engem még csak meg sem csókolt soha senki? Kezdem annyira reménytelennek érezni azt, hogy valaha is lesz barátom.

Azt hittem, az egyetemen végre könnyebben fog menni, új arcok, barátok stb, ahhoz képes iszonyat sok lánybarátom van, nem is igyekszem barátkozni, mégis mindenki keresi a társaságom, de a fiúkat nem érdeklem :/


2013. szept. 23. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kérdező en 18 /f vok en se csokoltam meg meg senkit:/ baratnom se volt de Ami kesik nem múlik! Ne Adjuk fel:D
2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak 24f-ben.

A " nem vékony alkat " magasság/ súlyban mennyit jelent ?

2013. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hadd lássuk
2013. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanez vagyok, mint te csak fiúba. Fel a fejjel, neked jobb a helyzeted. Előbb-utóbb úgy is lesz hódolód. Légy türelmes, még csak 2-3 hete megy az egyetem.:)
2013. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez :/ Majdcsak lesz valakink egyszer... 19/L
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert még nem írtál:)
2013. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elég sokat sportolok úgyhogy (sajnos) jó izmos vagyok, néhány fiúnál még erősebb is :/ Egyébként 167 centi vagyok, szóval teljesen átlagos magasságú. Annyian mondták, hogy milyen gyönyörű vagyok (én nem tudom ezt megállapítani, de képet biztos nem küldök). Lehet az a probléma, hogy mivel elég komoly vagyok, sokan tartanak tőlem és nem mernek odajönni?
2013. szept. 23. 21:11
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy valamit elárulok, a főiskola, meg az egyetem nem a tartós kapcsolatok kialakításáról szól... :D Ha te azt szeretnél és ez még látszik is rajtad, akkor ne csodálkozz. Persze nem azt mondom, hogy legyél ribi, sőt... De nem túl jellemző, hogy itt sokan komoly kapcsolatot keresnek...
2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem vagyok ribi. Talány túl éretten viselkedem? De ez miért baj? A srácok miért a mindenkivel flörtölős lányokat keresik, akiket nem érdekel a tanulás és csak bulizni mennek az egyetemre?
2013. szept. 23. 21:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem 19 évesen lett barátom először. Elég erősen molett típus vagyok. Igyekszem tenni ellene, mert nem akarok beletörődni ebbe. De pár hónapos kapcsolataim voltak azért.


Most már majdnem 3 és fél éve vagyok együtt a férjemmel. Ő is jó pasi:) legalábbis többen mondták nekem, hogy az, és irigykedtek is mert picit fiatalabb:D 24 éves. De nagyon szeretjük egymást, így nincs ebből gond. Soha senki másba nem voltam még szerelmes.


Neked is lesz pasid hidd el. Csak nem szabad feladni a reményt, és az ismerkedést.


Én a férjemet pl 5 év sikertelenség, próbálkozás, számtalan randi, és jó pár rövidebb kapcsolat után ismertem meg. Ő engem meg elsőre, ahogy elkezdett ismerkedni, komoly kapcsolat keresése címszó alatt:D kvázi 2 hét telt el attól a perctől, hogy elkezdett keresgélni, addig amíg mi megismerkedtünk.


27/N

2013. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!