Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül barátot találnom magamnak 19 évesen sem?

Figyelt kérdés

Elsős egyetemista vagyok, állítólag nagyon kedves, vicces, okos. Sokan mondták már, hogy szép is vagyok stb, de valahogy a fiúk mégis keresztülnéznek rajtam, mintha nem is nő lennék, csak valami semleges nemű élőlény :(

Igaz, nem vagyok vékony alkat, de kétszer akkora lányoknak is van barátja, nem is akármilyen.

Nem értem, hogy lehet az, hogy a környezetemben minden lány többéves párkapcsolatban él, de engem még csak meg sem csókolt soha senki? Kezdem annyira reménytelennek érezni azt, hogy valaha is lesz barátom.

Azt hittem, az egyetemen végre könnyebben fog menni, új arcok, barátok stb, ahhoz képes iszonyat sok lánybarátom van, nem is igyekszem barátkozni, mégis mindenki keresi a társaságom, de a fiúkat nem érdeklem :/


2013. szept. 23. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

neked tényleg ennyire hiányzik az, hogy életed egyik legfontosabb szakaszában jöjjön valaki, akire csomó időt kell forditanod, és valószinűleg csomó negativ tapasztalatod lesz miatta?


Én a gimis első kapcsolatomat viszonylag könnyen túléltem, mert könnyen megjegyzem azt, ami érdekel, ezáltal otthon sose tanultam. Az első igazi szerelem viszont egyetem alatt ért, és bizony bele is buktak a tanulmányaim. Azóta külföldön dolgozom fizikai munkásként, arra az egyetemre pedig visszagondolni sem akarok, pedig 2 és fél év munkája van benne...

2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, hiányzik. Ha van valaki, akivel együtt tölthetem az időmet (netán együtt tanulhatunk), biztosan sokkal jobban menne. Ha szerelmes vagyok, akkor általában brillírozni szoktam minden szempontból, ez tapasztalat. Ha ez még viszonozva is lenne, akkor szerintem Nobel díjat kapnék :D
2013. szept. 23. 22:21
 13/19 anonim ***** válasza:
igen, az első fázisban. Ez nálam is megvolt. Szárnyaltam a boldogságtól, mindenben 150%-ot nyújtottam, stb... utána elindult a dolog lefelé. Amikor kidobott, napi 7 doboz cigit szivtam, és minden este olyan részeg voltam, hogy azt se tudtam, melyik országban vagyok. Olyan szinten, hogy beültem a taxiba, és angolul közöltem, hogy a 88. és a lexington sarkára legyen kedves.
2013. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen. Azt hiszem, elég erős vagyok, komolyan. Ha szakítanék, a fájdalom is erőt tudna adni
2013. szept. 23. 22:32
 15/19 anonim ***** válasza:

# 13 :D


ismerem ezt az érzést, fiútestvér

2013. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
lehet téged ismerlek, (1 a 10 000-hez hogy tényleg :D) Miskolci Egyetemre jársz?
2013. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok :)
2013. szept. 23. 22:53
 18/19 anonim ***** válasza:

#15: ha ez tényleg igy van, őszinte részvétem amiatt a ... miatt :D


kérdező: persze... ezt hiszed.

2013. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért azokat keresik, mert megdönteni őket a legkönnyebb, emellett belőlük van itt is a legtöbb... Melyik suliba jársz egyébként? Nyugi biztos nem egy helyen vagyunk, mert én fősulin tanulok. :D
2013. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!