Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell olyan elutasítóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell olyan elutasítóan bánni a szomorú, boldogtalan emberekkel?

Figyelt kérdés
Szerintem megnkell hallgatni és megkell ismerni a másikat és segíteni rajta, nem csak magunkkal foglalkozni. Egy ember úgy tud boldog lenni, ha szeret valakit és a szeretet megváltoztatja a másikat. Ezt miért nem lehet megérteni? Miért kell elvárni a felhőtlen boldogságot?
2017. jan. 7. 14:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
69%
Te meg arra nem válaszolsz, hogy te melyik vadidegen nőnek segítesz, vagy más férfiak melyik nőknek segítenek csak úgy.
2017. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
83%

A szomorú, boldogtalan ember frusztrált, bánt másokat szóval és tettel is. Csupa negatív energiát árasztasz magadból, amit az emberek megéreznek tudat alatt. A rosszkedvűség ragályos..mások is rossz kedvűek lesznek. Ezért nem szeretetreméltó az ilyen ember, mert másokat is magaddal rántasz az önsajnálatba.

Ahhoz hogy szeressenek tenni kell, mert csak a szeretetreméltó, boldog, jó kedvű embereket szeretik, mert mellettük könnyebb minden. Megnevettetnek, biztatnak, látják a jó dolgokat a rosszban.

1 napig figyelj oda, hogy nem panaszkodsz helyettesíted a panaszokat pozitív dolgokkal. Hidd el te is jobban fogod magad érezni.

2017. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
87%
31.: egyik férfi sem kap nőt, mert jár neki. Te sem fogsz. Ha nőt akarsz, fejleszd magad. Ha nőd lenne, azt is elmarnád az önbizalomhiányoddal és a féltékenykedéssel, amíg ilyen vagy.
2017. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
74%

Nekem meg lelki problémáim vannak, és bánatomban zabálok, ezért vagyok 135 kiló. A férfiak meg ösztönlények, mert nekik meg kéne hallgatniuk engem, és segíteni kéne nekem, mert csak akkor tudnék lefogyni, ha valaki szeretne, és támogatna. Ezt miért nem lehet megérteni? Miért kell elvárni a másiktól, hogy tökéletesen nézzen ki? Tessék engem szeretni!


Ugye mekkora baromság, amit írtam?

Engedtessék már meg mindenkinek, hogy olyan embert szeressen, akit ő szeretetre méltónak lát, érez, és ne legyen ez egy teljesítendő kötelesség!

2017. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
65%

48%os:


www.pszichologuskereso.hu


Itt meghallgatnak és foglalkoznak azzal, hogy nincs nőd és ez torzítja a személyiséged! Ha te is teszel érte, még nem késő.

2017. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%

Én arra lennék kíváncsi hogy miért normális lelkivilággal rendelkező párt keresel? Keress egy másik negatív sünszindrómától szenvedő panaszkodó lelki sérültet párnak és máris minden szép. Ha olyan nőt keresel aki nem azon a szinten áll mint te azzal sincs baj csak akkor ne panaszkodj hogy nem foglalkoznak veled.

Nem tudom neked mi a nyűgöd de párom sokkal több mindenen ment keresztül mint amiket itt szoktam olvasni az ilyen drámázások alatt és mégsem süllyedt mély depresszióba ehelyett összeszedte magát minden alkalommal mikor belerúgtak. Látod ezért nézek fel rá. Nem tőlem vagy bárki mástól várta a segítséget és szeretem mikor a múltjáról mesél mert nem sajnáltatja magát csupán mesél.

2017. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
71%
Az az igaz csalódás, boldogtalanság, hogy vettem ma egy hubba bubba rágót, megörültem,hogy újra kapni, eszembe jutott,hogy kölyök koromban mennyire bírtam, hát ez a mostani még csak nem is hasonlít a régire. Kb. ha bekapok egy kanál kristály cukrot,akkor ugyanott tartok, mintha rágnám ezt a mostani hubba bubbát. Sebaj! majd felhívom a rágó csomagolásán található telefonszámot, és megkérdem,hogy ezt hogy merik hubba bubbának nevezni? Azonnal nevezzék át! Velem nem lehet büntetlenül szórakozni! :)
2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
64%

mivel tuti, hogy elsősorban lelkiekben vagy tropa, ezért tessék, íme egy szervezet:

[link]


a saját h...lyeséged miatt nincs nőd! fogd már fel!

elviselhetetlen a mentalitásod, gondolom külsőre se vagy egy szépség, de ezzel nem tudok mit csinálni

létezik már plasztikázás, ha van pénzed, akkor hajrá

2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
89%
Azért nehogy azt hidd, körülöttem sem tökéletes minden. Nos, ha tudni akarod az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt. 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy el tudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból el tudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem anyám legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehová, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magadat, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt, hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig néz körbe magadon hány ember van, aki sokkal nehezebb helyzetben VAN.
2017. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!