Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell olyan elutasítóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell olyan elutasítóan bánni a szomorú, boldogtalan emberekkel?

Figyelt kérdés
Szerintem megnkell hallgatni és megkell ismerni a másikat és segíteni rajta, nem csak magunkkal foglalkozni. Egy ember úgy tud boldog lenni, ha szeret valakit és a szeretet megváltoztatja a másikat. Ezt miért nem lehet megérteni? Miért kell elvárni a felhőtlen boldogságot?
2017. jan. 7. 14:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Hányszor jössz még ide rinyálni ugyanezzel a kérdéssel?
2017. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
5%
Főleg a nők elutasitóak...
2017. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Annyiszor próbáltam az itteni siránkozó férfiaknak segíteni...a sokadik olyan üzenet után viszont, hogy "dögölj meg mocskos k.. mit osztod itt az észt úgy kettéb...szlak hogy a torkodon jön ki" inkább hagytam.

A siránkozó emberek nagyrésze nem akar változtatni, mert azért tenni kell, lelki szemetesláda pedig nem leszek.

2017. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Miért kell jönni ezzel a szar lelkiszemetesládással? Önző vagy az a baj.
2017. jan. 7. 14:40
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

Az ember másképpen viselkedik egy vadidegen emberrel és másképp a közeli hozzátartozójával.


Én spec nem vagyok lelki szemetesláda, hogy eltűrjem mások panaszait. Nem a másiktól kell várni, hogy csodát műveljen veled.


Mindenki a saját életéért felelős. Más nem oldhatja meg a te problémáidat. Ha pl. te lelkibeteg vagy abból, csakis te tudod magad meggyógyítani, legfeljebb még pluszba elmész szakemberhez is.


Tudom, senki se tökéletes. Mindenkinek vannak hibái. Azonban az a szomorú és boldogtalan egyén nézzen már magába, hogy miért viselkedik így, és miért nem hajlandó tenni azért, hogy boldog és kiegyensúlyozott élete legyen?


"Egy ember úgy tud boldog lenni, ha szeret valakit.."

Az a valaki SAJÁT MAGAD is lehet, főleg első sorban magadat kell szeretned! és csak utána jöhet a többiek.

2017. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

Most nézzétek meg ezt az idiótát!

Picsog, ha nem tetszik neki valami, akkor bunkó paraszt lesz.

2017. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

4-5: igen, pontosan erről a mentalitásról beszéltem, amit te most magánszámként előadtál. Az ilyen emberekre nem érdemes energiát pazarolni, mert sosem fognak megváltozni.

3. voltam

2017. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, a nők ösztönlények. Nekik erős, érzéketlen bika kell, mert a nők maguk is érzéketlenek. Nekik csak az számit, hogy a saját életükben minden rendben legyen...
2017. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

48%-os


húzz vissza a lyukadba, ahonnan jöttél! tanultál bioszt? kötve hiszem! mert akkor nem pampognál itt, hogy a nők az ösztönlények, te h..lyegyerek. A pasikat vezérlik általában az ösztönök!

A nők az érzelmesek!


de a magadfajta IQ-bajnokoknak hiába mond az ember bármit, akkor az egótok, hogy nem látjátok a fától az erdőt, és csaj a saját h..lyeségeiteket hajtogatjátok!

2017. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
* csak
2017. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!