Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell olyan elutasítóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell olyan elutasítóan bánni a szomorú, boldogtalan emberekkel?

Figyelt kérdés
Szerintem megnkell hallgatni és megkell ismerni a másikat és segíteni rajta, nem csak magunkkal foglalkozni. Egy ember úgy tud boldog lenni, ha szeret valakit és a szeretet megváltoztatja a másikat. Ezt miért nem lehet megérteni? Miért kell elvárni a felhőtlen boldogságot?
2017. jan. 7. 14:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
69%-os, ha a nők szerinted nem ösztönlények, akkor miért csak a tökéletes pasikkal állnak szóba? Ezt magyarázd meg. Egy kicsit is "problémás" pasit messziről elkerüli az összes nő... Mi ez, ha nem ösztönösség?!
2017. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

a saját sérelmeidet, hogy akkor szerencsétlen vagy a nők körében itt akarod leverni?

a szerencsétlen életedért TE VAGY A FELELŐS, NEM MÁS!!


mindenkinek vannak elvárásai. én pl. nem jövök össze egy dohányos, alkoholt fogyasztó, kövér, egészségtelen életmódot folytató pasival, mert számomra az

EGÉSZSÉG A LEGFONTOSABB!!


anyukám lassan 12 éve daganatos beteg, megtanultam, hogy az egészségtől nincs fontosabb!!


leírtam: NINCS TÖKÉLETES EMBER!! tudsz olvasni?

2017. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%

12.: miért kéne nekünk olyan ember, mint a kérdező, aki mindenkit elküld az anyjába, ha nem egyezik a véleménye és aki mellett még a világ legboldogabb embere is depressziós lesz?

Egy párkapcsolatban nem szemetesládák és kihasználtak akarunk lenni, hanem egymást kölcsönösen támogatni és jobbá válni ezáltal.

Nyilvánvaló, hogy mindenki a boldog, kiegyensúlyozott, vonzó embereket keresi (a férfiak is), teljesen felesleges ezen háborogni, ez az élet rendje.

2017. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
40%
A szintén problémás kövér alkesz depressziós nőnek teljesen megfelel a problémás férfi. Ha ilyenekre hajtanál, észrevennéd.
2017. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
16%

A barátom bipoláris, nem élnek a szülei, az egyik barátja októberben tűnt el és azóta sem találták meg. Szerinted #12 ő tökéletes, ép lelkű, mindig vidám? Én ott vagyok mellette, akármi történjék.


De az ilyen embert mint te, nem lehet meggyőzni, ha nem akarja.

2017. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%
A boldogságot mindenkinek saját magának kell elérnie, én meghallgatok mindenkit szívesen, ha úgy alakul segítek is másokon, ha tudok, de nem hinném, hogy ettől elérné a hosszan tartó boldogságot.
2017. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, neked pszichológus kéne, nem barátnő
2017. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

"Egy ember úgy tud boldog lenni, ha szeret valakit és a szeretet megváltoztatja a másikat" -> Na pl. ezért boldogtalan valaki, mert ebbe kapaszkodik, holott ez nagyon nem igaz állítás. Nem bántásból írom, de ez tévhit. És amíg valaki ezt elhiszi, addig boldogtalan is marad.


"Ezt miért nem lehet megérteni?" -> Mert ez nem igaz.


" Miért kell elvárni a felhőtlen boldogságot?" -> Nem várok el senkitől semmit. Mindenki a saját életéért és boldogságáért felelős. Jobbá tenni megpróbálhatom, de én nem tudok egetverő változást okozni, ha a másik fél nem ismeri fel magától, mi az miatt nem működik az élete, és nem boldog.


33F

2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Egy ember nem akkor tud boldog lenni, ha szeret valakit és senkit nem változtat meg a szeretet. Senkit. Mindenki akkor boldog, ha saját magával egyensúlyba került és akkor változik, amikor ő maga belülről akar. Minden kiindulási mondatod hibás. A rinyálás meg azért unalmas, mert önsajnálatból és mások okolásából ered, és sehová nem vezet. Aki nem mondja ki hangosan saját magának, hogy minden nyomoráért ő saját maga a felelős, az benne is marad, örökre.
2017. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésre 20 perc alatt, ennyi válasz jön....
2017. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!