Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lettek ezek olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ezek olyan nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy:

-tudjon helyesen írni

-ne bunkózzon egyfolytában

-törődjön veled

-figyeljen oda rád

-legyen hűséges, őszinte

-álljon meg a saját lábán-ez alatt nem azt értem, hogy tartson el, hanem legyen normális végzettsége és munkája

25/L


2016. nov. 15. 19:05
1 2 3
 21/24 Taushi ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem nagy elvárások, csak pont azok nem képviselik ezeket, akik a csajoknak legjobban bejönnek.

Miért? Mert nincs rá szükségük. Anélkül is kapnak nőt, akkor minek erőltessék meg magukat.

Aki kicsit jobban közelít az átlaghoz, esetleg neadjisten 175 alatt van, vagy kicsit elhízott, vagy nem egy húde szexi alkat, azok általában (igen igaz, nem mindegyik tudom) ezeket teljesítik.

Viszont ők nincsenek észrevéve úgymond. :( Így sajna ez van :(

25F

2016. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem velem az a baj, hogy én csak a bunkó s@ggfejeket vonzom... :(
2016. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ezek mindig komoly elvárások voltak ebben az országban. A helyesírás pl érthetetlenül magas szint. Mi az hogy bunkózni? Őszinte? Ki az a barom aki őszinte? Én pl csak azt látom, hogy mindenki azt mondja, hogy őszinte. Őszinte emberrel alig találkozom, sőt.
2016. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ma már nagyon ritka, ha egy férfi ennek a listának megfelel. Sajnos ilyen világ van. Egyre nagyobb divat a félredugás, képtelenek az emberek a hűségre, tiszteletre, odafigyelésre, elköteleződésre.

Igen, sokan még az alapokkal sincsenek tisztában, például nem képesek helyesen írni, buták, nem lehet velük beszélgetni normálisan, mert semmihez nem tudnak hozzászólni.

A mai férfiak jó része 1 könyvet nem olvasott el életében ami nem az iskolával kapcsolatos. Szerencsére akadnak kivételek, de csak elvétve. Egyébként ez a lista még egész rövid. Gondolom azért ennél több elvárásod van.

2016. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!