Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek nagy elváráso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek nagy elvárások egy sráctól?

Figyelt kérdés

Amikor valaki sokáig szingli, egyből arra gondol mindenki, hogy biztos túl nagyok az elvárásai, de én nem gondolom, hogy az enyémek azok lennének.


Külsőre nincsenek nagy igényeim, csak tetsszen a srác. Ha ideált kellene mondanom, a vékony testalkat jön be leginkább, szőkés haj, kék/zöld szem, kisfiús arc, de tetszett már más típusú srác is, szóval nem ez a lényeg. Mivel 172 centi vagyok, legyen nálam legalább 4-5 centivel magasabb. De amúgy nem a külsőn szokott elbukni a dolog, hanem a belsőn.


Személyiség:

- Az a legfontosabb nekem, hogy értelmes legyen a srác, érdekeljék komolyabb témák is, és ne csak a bulizásról lehessen beszélgetni vele.

- Legyen megbízható. Tehát ne tűnjön el napokra váratlanul, ne csinálja azt, hogy ha rossz kedve van, nem is válaszol, ha megígér valamit, azt tartsa be, és ne legyen csajozós típus.

- Fontos a kedvesség, udvariasság is, és hogy érdeklődjön irántam, a bunkókat nagyon nem bírom. De a másik véglettől is rosszul vagyok, akik az égvilágon semmit nem csinálnak, és egy barátnőtől várják a megváltást, aztán csodálkoznak, ha mindenki menekül, mert olyan szinten rátapadnak a lányra, hogy már nem győzik őket levakarni magukról.

- Humor. Fontos, hogy tudjunk együtt nevetni a sráccal, érezzük jól magunkat együtt.

- Legyen izgalmas, érdekes a pasi. Ez lehet bármilyen dolog, pl. egy különlegesebb hobbi, ha valamiben nagyon tehetséges, ha vannak spontán ötletei, lehet vele közös programokat szervezni, nem csak örökké otthon akar punnyadni az ágyban.

- Sportoljon, mert én is járok rendszeresen edzeni. Az is jó, ha csak gyalogolni/túrázni szokott, vagy úszni jár, futni, stb, az már teljesen mindegy, csak ne legyen lusta.

- Érezzem azt, hogy szeret engem, és nem csak azért van velem, mert épp nem akadt jobb.


Körülbelül ennyi.


20N


2016. júl. 8. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Van társkereső,aki pénzért kerít neked egy ilyen pasit
2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én is ilyen vagyok. Kivéve, hogy legyen izgalmas. Én nem szeretnék egy nőért sem izgalmas lenni. Nekem megfelel ez az élet akkor kész, senkiért nem változtatnék rajta, sry.
2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Amint megláttam a címet, tudtam hogy megint egy km hosszú elváráslista fog megjeleni. Nem is csalódtam...
2016. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg alap elvárások. Még én is megfelelek nekik:D


23F

2016. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dehogy nagyok az elvárásaid! :) Sőt, én ezeket férfiként meg is követelem magamtól.

A mai sracoktol pedig már rosszul vagyok. A férfiasság, "lovagiasság" legkisebb nyomait se tartalmazzák. És sajnos manapság minden lánynak ők kellenek.

Mindenesetre jó tudni, hogy vannak még ilyen nők a mi korosztalyunkban. :)

2016. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pár perc és megjelennek a "jaj magamra ismertem" idézetek. Egyébként fogalmam sincs hogy Neked mi az izgalmas. Kiképeztek fegyveres valamint közelharcra, de nem keresem az "izgalmat". Ha izgalomra vágyom akkor ott az Xbox... Egyébként elképzelni nem tudom hogy egy átlagos hétköznapon számomra izgalmas.
2016. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

számomra mi az izgalmas*

Elnézést

2016. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

NAGYON NAGY elvárássokkal rendelkezem a nők felé?

Belső előnyök:

-Legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte

-Megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges

Belső hátrányok:

-állhatatos, elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis.


Külső előny:

-magasabb, mint 165 cm

-szép szemek, színe mindegy

-hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém akkor nem.

-szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek


Külső hátrány:

-Vagy tetszik, vagy nem. Ezt nem firtatom.


-adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid

-Ne legyen beképzelt

-Ne legyen ribi

-Ne legyen hazug

-Legyen okos,intelligens,lehessen vele beszélgetni

-Ne legyen empátiakirályné, aki mindenki és mindenen érzeleg

-Ne legyen buta fanatikus, semmiben se vallás se szekta semmi se, se politika, mert rögtön kizáró

-Legjobb ha nem is vallásos, bár ha hite van az nem zavar, de engem ne akarjon rá venni

-Ne legyen erőszakos

-Ne legyen sértődékeny

-Vevő legyen a humoromra

-Tudjon jól sütni főzni

-Akarjon gyereket később, családot stb.

-Meghallgasson ha szükségem van rá

-Ne használjon ki

-Legyen 20-30 között


Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a leghülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, nem fertőzi meg a 21. századi barbár társadalom. Kíváncsi természet, perverz és tabumentes a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Ilyesmi hirtelen..:D

2016. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem nagy elvárások, én is hasonlóakat várok el egy lánytól.
2016. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
29%
Én el se olvastam,de ha benne van hogy nem vagy alacsony és ocsmány,hanem magas és jóképű, akkor nyert ügye van bármilyen srácnak. Ez a két kulcsszó: magas,jóképű
2016. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!