Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek nagy elváráso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek nagy elvárások egy sráctól?

Figyelt kérdés

Amikor valaki sokáig szingli, egyből arra gondol mindenki, hogy biztos túl nagyok az elvárásai, de én nem gondolom, hogy az enyémek azok lennének.


Külsőre nincsenek nagy igényeim, csak tetsszen a srác. Ha ideált kellene mondanom, a vékony testalkat jön be leginkább, szőkés haj, kék/zöld szem, kisfiús arc, de tetszett már más típusú srác is, szóval nem ez a lényeg. Mivel 172 centi vagyok, legyen nálam legalább 4-5 centivel magasabb. De amúgy nem a külsőn szokott elbukni a dolog, hanem a belsőn.


Személyiség:

- Az a legfontosabb nekem, hogy értelmes legyen a srác, érdekeljék komolyabb témák is, és ne csak a bulizásról lehessen beszélgetni vele.

- Legyen megbízható. Tehát ne tűnjön el napokra váratlanul, ne csinálja azt, hogy ha rossz kedve van, nem is válaszol, ha megígér valamit, azt tartsa be, és ne legyen csajozós típus.

- Fontos a kedvesség, udvariasság is, és hogy érdeklődjön irántam, a bunkókat nagyon nem bírom. De a másik véglettől is rosszul vagyok, akik az égvilágon semmit nem csinálnak, és egy barátnőtől várják a megváltást, aztán csodálkoznak, ha mindenki menekül, mert olyan szinten rátapadnak a lányra, hogy már nem győzik őket levakarni magukról.

- Humor. Fontos, hogy tudjunk együtt nevetni a sráccal, érezzük jól magunkat együtt.

- Legyen izgalmas, érdekes a pasi. Ez lehet bármilyen dolog, pl. egy különlegesebb hobbi, ha valamiben nagyon tehetséges, ha vannak spontán ötletei, lehet vele közös programokat szervezni, nem csak örökké otthon akar punnyadni az ágyban.

- Sportoljon, mert én is járok rendszeresen edzeni. Az is jó, ha csak gyalogolni/túrázni szokott, vagy úszni jár, futni, stb, az már teljesen mindegy, csak ne legyen lusta.

- Érezzem azt, hogy szeret engem, és nem csak azért van velem, mert épp nem akadt jobb.


Körülbelül ennyi.


20N


2016. júl. 8. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tegnap is volt egy hasonló kérdés, oda nem írtam, mert ott olyan cunami volt, hogy hihetetlen, na akkor inkább ide.


Mindenkinek vannak elvárásai.


Például én nekem is, 185 cm magas vagyok, nem jönnék össze 160 cm lánnyal, mert számomra túl alacsony.

Te a 172 cm-es magasságoddal tökéletes lennél mellém, ha úgy lenne.


Furcsa, nekem 23 éves korom ellenére kisfiús arcom van és sokáig nem szerettem. Lehet a média táplálta belém, hogy nem okés az ilyen arc.

A szemszínt viszont nem értem, egy barna szempár is lehet megragadó. A hajszín az talán érthetőbb elvárás, kár, hogy nem vagyok szőke csak szőkés-vörös :D


Személyiség jegyek szerintem meg úgy ahogy van okés.

Igazából, nem nagy elvárások ezek, alap dolgok.

Buta lánnyal én se járnák, és party patkánnyal sem,

ha add magára, sportol, karbantartja magát annál jobb.

Hisz magam is ilyen vagyok.

Viszont a szeretet az kardinális pont.

Azért kell a nagy Ő, hogy téged szeressen vagy azért, hogy egymást szeressétek?

Mert tudod, ha az a fontos, hogy téged szeressen az önző elvárás.


De igazából, ezek felszínes kapargatások.


Beszélgetés során derül ki milyen a másik, nem abból amit egy hozzászólásban leír.


Írj ha gondolod ha nem akkor nem.

Az életben semmit sem muszáj, csak sose lehet tudni, hogy hol mi vár ránk :)

2016. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
#11 te pénzért árulod a tested, vagy ingyen is meg lehet kapni téged?
2016. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha szimpi vagy akkor ingyen is, de legyél nőből! :D
2016. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
37%

Nyilván nagyok, ha idejössz megkérdezni. Én nem adok neked igazat. Valószínűsítem, h nem találsz pasit, és ennek bizony oka van.


26/F

2016. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék ezer évvel idősebb, lenne esélyünk ;)
2016. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!