Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan férfiak tetszenek akik a társadalmi elvárások szerint nem hozzám passzolnak? Lehet ezen tudatosan változtatni?

Figyelt kérdés

Igazából vékony nem, vagy max kicsit sportos férfiak tetszenek,

én ugyan nem vagyok profi versenyző testépítő, de a testépítés nekem már nem csak egy hobbi hanem inkább a szenvedélyem, szóval én azért kicsit vastagabb és izmosabb vagyok, már messze nem olyan fitness modell kategória.


Tehát így gondolom nem sok esély van a dologra mert ha még tetszem is az ilyen férfiaknak, akkor nem nagyon szeretnének velem a nagyközönség előtt mutatkozni...


2016. ápr. 22. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ki a francnak kell kirkatbábu?
2016. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedjünk már, hogy valaki nem akar egy sportos lánnyal mutatkozni. Meg alapból is, kit érdekel mások véleménye? Biztos csinos lány vagy, azok a srácok meg majd örülnek, hogy bejönnek egy sportos csajnak. Hajrá ;) 22/F
2016. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

gondolom ti most valami vékonyka aerobikozó lányt képzeltek el, amikor zat mondjátok hogy sportos lány, de mondom hogy én nem ilyen vagyok :D


Nem am ostani női szépségideált képviselem...

2016. ápr. 22. 16:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress testépítő férfit
2016. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

elolvastad ami írtam?

egyébként nem csak a külső miatt nem jó, nem egészítenénk ki egymást.

Van abban valami hogy az ellentétek vonzzák egymást...

2016. ápr. 22. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy kokszolsz úgy elég nehéz találnod párt, szerintem még testépítők között is.
2016. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

mondtam hogy nem vagyok profi, szóval nem nyúltam semmilyen illegális doppinghoz, az arcom és a hangom nőies is maradt, nagy erek sincsenek rajtam.


Viszont sokkal vastagabb és izmosabb vagyok az átlagnál és én így érzem jól magam.

2016. ápr. 22. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kevesebb esélyed van,mint egy túlsúlyos nőnek,és ők is találnak párt.
2016. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Esetleg tudsz mutatni egy képet, akár a neten találtat, hogy tudjunk mihez viszonyítani? :) Heti pár alkalommal lejárok terembe (bár nem vagyok kigyúrva, és nem is akarok olyan lenni), de ott elég sokféle testfelépítésű hölgy szokott edzeni. Ahogy körülírtad magad, az elég tág fogalom szerintem.

De látatlanban annyi a válaszom, hogy miért érdekel téged a társadalmi elvárás? Egy kapcsolatban az a lényeg, hogy a 2 fél szeresse egymást, nem az, hogy mások mit szólnak. Olyan férfi pediog 100%, hogy van, akinek az ilyen testű nők bejönnek, miközben ő maga nem kigyúrt.


30F

2016. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értettem a kérdésedet. Akkor most mi a zsánered?


Nem tudlak elképzelni, de nekem már például tetszett kézis lány, akinek nagyobb vállai voltak, mint nekem..

2016. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!