Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadjam, hogy ilyen vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam, hogy ilyen vagyok, vagy probaljak valtoztatni?

Figyelt kérdés

Reszben a szokasos sztori:

29 eves hetero szuz ferfi, csok/barmi testi kontaktus nelkul.

De magas vagyok es az atlagosnal sportosabb. Ha tanulmanyokrol, munkarol, hobbirol van szo nagyon jo vagyok bennuk, de pl. szemezni nem tudok.:D

Meg hozza tartozik a sztorihoz, hogy nem szeretek emberek kozott lenni, nagyon sok a felszines/buta es ez zavar.


Kerdes: Fogadjam el, hogy ilyen vagyok es maradjak az uj dolgok megismeresenek oromenel, vagy probaljak valtoztatni, mert egy parkapcsolat megeri?


(Elso kerdesem, trollok is nyugodtan irhatnak szeretem a vicceket!)


2016. ápr. 15. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne próbálnál?
2016. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Először is fogadd el magad! Azért kell szerintem először elfogadnod magad, hogy tovább tudj lépni és ne ezen gondolkodj állandóna. Ne legyél saját magad ellensége. Majd ezután próbálj tenni érte, hogy még jobb legyél! Bár a leírásod alapján nem tudom, hogy mi lehet a baj veled. Igaz, hogy a lényeget nem írtad le, hogy milyen vagy! Kedves, megbízható, tisztelettudó, őszinte..... vagy inkább a bunkó stílust képviseled?

A felszínes/buta emberekkel ne is foglalkozz. Szerintem nem olyan nőt keresel magadnak. :-). Viszont emberek közé azért kell menned, mivel a normális nők is köztük vannak. :-)

Hogy megéri-e a változás, azt nem tudom. Nekem sem volt még barátom. De ha igazán szerelmes leszel, akkor biztos úgy fogod gondolni, hogy megérte. :-)

2016. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha tudatában vagy, hogy nem vagy jó valamiben, akkor az a minimum, hogy megpróbálod fejleszteni az adott készséget. Tök intelligensnek tűnsz, szerintem sikerülni is fog. :) Hajrá!
2016. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod hogy szeretnéd leélni az életed , egyedül függetlenül mindenkitől vagy egy társsal aki szeret és akivel talán családot alapíthatsz . Érdemes mérlegelni az értékrended és a terveid a jövőre , mi tenne boldoggá ? Erre egyedül neked kell rájönni , nem gondolnám hogy bármelyik vélemény irányába el kéne indulnod amíg te nem tudod mit szeretnél...
2016. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag rajtad áll, a te döntésed. Igazából nem ismerünk téged, és sok infót se adtál magadról, szóval nehéz így eldönteni milyen is lehetsz. Ezért is írhatjuk le, hogy maradj ilyen, jó vagy így, vagy mindenképp változtass. Viszont azt megállapíthatom (remélem jól) az írásod alapján, hogy elég racionális ember vagy, kevésbé az ösztönök és érzelmek által vezényelve. Úgyhogy mérlegelj, gondolkodj előre kicsit, mi az amiért megérné esetleg megváltozni vagy ellenkezőleg, nem érné meg.
2016. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és tanácsokat.

1: Ahogy olvastam egy kapcsolat sok energiába kerül, ezért kérdeztem, hogy megéri-e…

2: Ha van tipped, hogy fogadjam el magam, azt is szívesen veszem:) A kedves, megbízható fajta leginkább, pl. segíteni másoknak nagyon szeretek, de ha már jóban vagyok valakivel viccelődni, sőt piszkálódni is szoktam…XD

3: Teljesen jogos, amit írsz! Nagy bennem a versenyszellem, ha valamit csinálok, azt szeretem jól. Úgy gondoltam, hogy ebben nem leszek olyan jó, mint aki eleve extrovertált… majd igyekszek nem mindent versenyként felfogni és saját fejlődésre koncentrálni.:)

4: Igazad van, nyílván bennem van, hogy egyre jobban szeretnék barátnőt, de nem tudom, hogy ez most társadalmi nyomásra történik, vagy nem. Úgy érzem, ennyi idősen már döntenem kellene, mert eddig is azt vártam, hogy majd rájövök, de nem tettem… :D

5: Persze igyekeztem előre gondolkodni, pl. ha lenne gyerekem mindent megtennék, hogy minél okosabb legyen, de ezt nem biztos, hogy később ezt pozitívan élné meg, de ugye saját gyerekének nem ártana az ember... Sokat olvastam már itt is megcsalásokról, és persze ettől is félek, mint teljes kezdő mi van, ha nem lenne velem megelégedve… Én viszont csak 1 kapcsolatot szeretnék, túl naiv vagyok?XD

2016. ápr. 16. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

fogadd el, hogy MOST ez van, és törekedj valami többre.


egy jó kapcsolat nem csak elvesz időt és energiát, hanem felemel. új ötleteid lesznek, másban is jobban boldogulsz. jó érezni a támogatást. azt, hogy kívánnak. azt, hogy van valaki, aki ért téged, akivel hasonlítotok. aki meglep.


gondolj bele, gyereket szülni is szar, mégis azt mondják utána, hogy megérte. szóval akinek fontos, annak nem sok gondolkoznivalója marad, hogy belevágjon-e.


nagyon nehéz egyébként. sok szaron át kell menni, legalábbis nekem kellett, míg végre örülni tudtok valakivel egymásnak.


és szerintem teljesen megéri. vakon bízni is, hiába rossz az előérzeted. hogy úgyis minden rossz lesz, hogy úgyis minden ugyanúgy marad.

2016. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezeket a kérdéseket amiken gondolkozol nem kell előre megválaszolni. Egy kapcsolat az nem egy ilyen tervezett dolog. Ha akarod kezd el és a többiről meg majd döntesz, amikor az van soron.
2016. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek is a valaszt, mindenki elgondolkodtatokat irt, orulok, hogy megkerdeztem.:)
2016. ápr. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!