Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék ezen 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen 21 évesen változtatni?

Figyelt kérdés

Külsőmmel, régebben nem volt nagyon semmi probléma, 5 évvel ezelőtt, egy ismerősöm noszogatására, írtam is ki ide kérdést ezzel kapcsolatban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. (szerencsére, a képek azóta eltűntek, a kepfeltoltes.hu süllyesztőjében.) Azóta fogytam 10-15kg-t, arcom beesettebb lett, és sokan még mindig 15-16nak néznek, ami 21 évesen nem túl előnyös.

Akkor se bírtam, és most se bírom elfogadni magam, kicsit félénk és önbizalom hiányos vagyok. Régebben leginkább netten próbáltam ismerkedni, mert élőbe egyáltalán nem mertem nyitni, de ehhez sajnos nem sok siker fűződött. Volt olyan is, hogy élőbe tette meg felém az első lépést egy lány, de adott szituációkkal nem tudtam mit kezdeni, és kudarcba fulladt minden. Aztán, az elmúlt 3 évbe, hagytam az egészet. Ezekkel kapcsolatban is írtam már ki kérdést, akit érdekel itt olvashat róla.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


2016. febr. 21. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés?
2016. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Ez ilyen kérdésbe oltott kérdés lehet, szerintem. Felvázolnád a problémád röviden, itt?

26/F

2016. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék kilépni a komfortzónádból, mert ez így nagyon nem fog menni. Elhiszem hogy nehéz,en is ilyen voltam mint te csak csajban és muszáj volt változtatnom, mert még ma is egyedül a kis szobámban üldögélhetnék és számolgathatnám unalmamban a repedéseket a falon.


Nem egyszerű, tudom. Az embert éri sok csalódás, a kevés önbizalmából még kevesebb lesz, de menni kell előre és csinálni.

Ismerkedj,ismerkedj, ismerkedj. Minél több pozitív élményed lesz, annál magabiztosabb leszel. Én se vagyok szép és megis tudtam nyitni mások felé és találtak bennem olyat amit talán értékesnek találtak. Minél több ugyonolyan szitun átesel annál több rutinod lesz a dologban és ez hozza magával a magabiztosságot.

Mégegyszer mondom, lépj ki a komfortzónádból. Tudom biztonságos, nem érhet csalódás, kudarc de a boldogság egy lány képében se fog így rád találni.

Sok sikert, légy bátor!

2016. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként en is január 25.en születtem, előző vagyok. Lehet az ezen a napon születettek kicsit elcseszettek? :D

Csak vicc volt, ne gubózz be és minden jó lesz :)

2016. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!