Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 évesen átalakul a szerelem mély szeretetté (2 év kapcsolat után) akkor érdemes változtatni, szakítani?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy az ember élje ki magát, és ne éljen úgy tizen, huszon évesen mint a 10 éves házasok, és hogy ilyenkor még változtatni kell ha a szerelem átalakul, mivel az ember fiatal. nem kell leragadni egymás mellett, ráér 30 valahány évesen. mi a véleményetek erről?
2009. okt. 9. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is és olyan is. Lehet tökéletes kapcsolat az első is, bár nem gyakori.

De az, hogy benned felmerült a kérdés, az hogy tulajdonképp azt mondod, hogy elmúlt a szerelem jelent valamit. (én 20 év házasság után sem mondom, hogy átalakult szeretetté, mert mindíg fellángol újra)

Azt jelenti, hogy megkérdőjeleződtek benned dolgok, márpedig annak oka van.

De csak te telálhatod ki, te gondolhatod végig a kapcsolatotokat és azt, hogy mit szeretnél.

2009. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagy hülyeség, hogy ki kell élni magunkat. Persze valakinek erre van szüksége, de aki nem olyan, hogy rögtön szexszel kezd egy kapcsolatnál, meg minél több pasit/csajt akar kipróbálni, hanem tényleg szerelemből van együtt a párjával, annak nem lesz gondja ilyesmivel. Ne hallgass a "többségre", csakis azt csináld, ami neked jó!
2009. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy ki kell élni magunkat, csak a volt barátnőmhöz hasonló ordas riba*cok mondják, persze, ha már úgy gondolod, hogy nem jó nektek együtt, akkor szakítani kell.
2009. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 éves vagyok,és 3 éve együtt vagyok a barátnömmel aki most 18. Kb 2,5 év után éreztem én is,hogy kezd átalakulni a szerelem szeretetté,ekkor megijedtem,de rájöttem,hogy ez sokkal erősebb annál,és egyáltalán nem hiányzik ez a "kiélés" dolog,mert csak rá tudok gondolni,és ennyi. Ha viszont neked már megfordult ez a fejedben,akkor még vagy nem vagy érett,vagy biztos van valami okod rá amiért ilyenre gondolsz. Szerintem gondold át mit jelent neked ö,és mérlegeld,hogy mi neked a fontosabb. 20F
2009. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm ezért hagyott el. Hiába mondtam neki hogy a lángoló szerelem elmúlik 2-3 év után, ő menni akart, azt mondta hogy újdonságra vágyik, jól érezte velem magát, de az utóbbi időben már laposodott a kapcsolat, múlt a kezdeti láng. Én mondtam neki hogy ez mindenképp elfog múlni, azt mondta hogy tudja jól, de még fiatal, és nem akar úgy élni mint a házasok. Én 22 éves vagyok, és nem így gondolom, mert ha valakivel jó, akkor azt fellehet dobni, nem kell a biztosból a bizonytalanba menni, én sem éltem ki magam, de nem is vágyom rá, mert megtaláltam benne azt akit kerestem, de hát így alakult.
2009. okt. 24. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen így vagyok vele mint te,nekem is ugyanezt csinálta a barátnöm,hogy a kissé mélyponton (2év után) akart dobni,mert már ellaposodott,de sikerült meggyöznöm,hogy ne,és rá egy hónap múlva pedig ujra jó lett minden,csak nekem is rá kellett jönnöm,hogy pár dolgot rosszul csináltam,és változtatnom kellett,és azóta is boldogan élünk.
2009. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!