Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lettek ezek olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ezek olyan nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy:

-tudjon helyesen írni

-ne bunkózzon egyfolytában

-törődjön veled

-figyeljen oda rád

-legyen hűséges, őszinte

-álljon meg a saját lábán-ez alatt nem azt értem, hogy tartson el, hanem legyen normális végzettsége és munkája

25/L


2016. nov. 15. 19:05
1 2 3
 1/24 Nem mondod :D ***** válasza:
78%
Szerintem ezek nem nagy elvárások, csak a mi korosztályunk eléggé el van szállva...tisztelet a kivételnek.
2016. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
írni minek,főleg helyesen? 2,3,4 pontok mondjuk érthetőek.a normális végzettség mit jelent a mai világban. mi számít szerinted annak?
2016. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Mert elkorcsúlt a világ. Ma már nem számít a hűség, törődés (tisztelet a kivételeknek) stb.

Fiatal vagyok még én is, a 20as éveimben járok, de én szégyenlem, hogy milyenek lettek az emberek.

Sok nőt és férfit elküldenék katonának ott talán megtanulnák mi a fontos az életben,.

2016. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%

Manapság én pont azt látom, hogy a nőknek az olyan kandúrok kellenek akik annak az ellentétei, amiket leírtál. De tényleg. Nem nagy elvárások (szerintem), de manapság a nőknek nem erre van szüksége.


3: hmmm.... Mintha a sorkatonaságnak bármi pozitívat köszönhetnénk.


28/F

2016. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

@2


A helyesírás személyiséget mutat. Ezért fontos, már akinek.


@3


A katonaság régen még talán, ma már semmi esetre sem nevel egy fiúból férfit. Nem ezen múlik, hidd el.


Kérdező: egyáltalán nem nagy elvárások ezek. Van, aki mindegyiknek megfelel. :)

2016. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lehet, csak nem Erdélyben :(
2016. nov. 15. 19:32
 7/24 Nem mondod :D ***** válasza:
Erdély? Akkor már ketten vagyunk innen. Írj privit, ha van kedved beszélgetni. :) 25/L
2016. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
#5 megüti a brit kutatók szintjét. okos de mégsem. ha akarok helyesen írok, ha nem akkor nem! hidd el ebből te abszolut semmit nem tudsz leszürni.főleg hogy minden szerkentyün van hibajavító.
2016. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Amióta ezekkel nem ér semmit az ember.


A katonaságban megtanulják, mi a fontos az életben? Ahahahahahahahahahahahahahahahahaa hilarious

2016. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

8: Nem ő, de pont ez a lényeg. Ha valaki még a helyesírás ellenőrzővel sem tud helyesen írni, ott már komoly problémák vannak. Vagy csak nagyon igénytelen és lusta.


Nálam is jó szűrés az, hogy ki ír helyesen és helytelenül. Illetve még az is eléggé fontos, hogy használjon nagybetűket és mondatközi/végi írásjeleket.

2016. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!