Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lettek ezek olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ezek olyan nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy:

-tudjon helyesen írni

-ne bunkózzon egyfolytában

-törődjön veled

-figyeljen oda rád

-legyen hűséges, őszinte

-álljon meg a saját lábán-ez alatt nem azt értem, hogy tartson el, hanem legyen normális végzettsége és munkája

25/L


2016. nov. 15. 19:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Ezek nálam mind jelen vannak, de itt Dél-Alföldön nem úgy megy az, hogy leakasztok egy normális barátnőt a Fogasrúúúúúú :D
2016. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
igen,de ezt a helyesírást egyesek már túlzásban viszik .az nem baj ,ha valaki elvár egy bizonyos szintű műveltséget de azt is nézni kell hol és mikor.
2016. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#10☝
2016. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem nagy elvárások, de viszont az elsővel és az utolsóval nem tudok egyetérteni.


Mert a helyesírásba azért beúszhatnak véletlen hibák (persze nyilván aki nagyon sík hülyén ír az más kérdés) na meg sokak szerint a hangulatjelek is negatívumok, ha használ, holott csak ez az egyetlen módja, hogy a netes társalgásban át tudjuk adni a hangulatunkat. Inkább a helyesírásnál fontosabb az, hogy értelmesen tudjon írni, fogalmazni, és ne csak egy szavakat, értelmetlenül válaszoljon.


Az álljon meg a saját lábán, illetve a végzettségnek, munkának meg szintén nincs értelme kritériumnak, mert semmi köze nincs a valódi vonzalomhoz. Vagy most egy férfi mondjuk személyiségileg tökéletes, de mondjuk azért lenne kizárva, mert nem keres nettó akármennyit?

persze nyilván az sem mindegy hogy mi a cél, hogy egy boldog, valódi szerelmen alapuló kapcsolat, vagy pedig hogy legyen hova elutazgatni, meg legyen majd nagy ház, autó... mert ha ez utóbbi a cél, akkor az illető nem párkapcsolatot keres, hanem csak egy anyagi támogatót maga mellé.

2016. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát ezt a többi növel kéne megbeszélned.

Nekem csak annyi van h ne legyen kövér.


Tudom tudom sokat várok.

2016. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
ennyi ne legyen zsírdisznó ne a mákDonáldba egye a moslékot.szép csinos baletos fijú kell
2016. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Nem mondod :D ***** válasza:
0%
Az álljon meg a saját lábán, nálam is fontos. És nem azért, hogy mennyit keres, mert az nem érdekel, hanem hogy ne legyen munkakerülő. Senkitől nem várom el, hogy eltartson, hisz én is dolgozom. Egy normális férfi dolgozik és kész. Persze nagyon sokan vannak, akik élősködnek a szüleik vagy társaik nyakán. Na ezért fontos, hogy meg tudjon állni a saját lábán.
2016. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem arról van szó hogy nagy elvárás. Hanem arról hogy vannak nők akik egyenesen lehordják otrombán, kiosztják, semmibe nézik aki nem ir helyesen. sokadik ilyen után meg már idegileg ki van az ember.

Nem az zavar hogy ezek az elvárások vannak, hanem az ahogyan előadjátok. Legalább is nekem

2016. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%
De amúgy meg ez mutatja a tolerancia szintet nőknél. 0. Én el nézném egy nőnek hogy ha nem ir helyesen, elnézném neki férfiként mert azt mérlegelném hogy azért még is csak egy kapcsolat a fontosabb.. mint egy ilyen kis pitiáner ügy, dologon fennakadni, na meg egy kis kreativitással még fel is ajánlanám neki hogy segitsek. De forditva Ez nincs meg. teljesen az ellenkezője. úgy válogatnak nők mint Herodes, vagy valami kis kényelmes király hogy Hmmm ez szrúl ir... jöhet a következő!.
2016. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyik sem nagy elvárás...sőt magától értetődőek.

Én is Erdélyből vagyok és be kell valljam, hogy mivel minden nap a román nyelvet használom kicsit elgondolkodok néha akár banális nyelvtani dolgokon is, hogy "vajon, hogy is írják helyesen?" és ha nincs kedvem kiguglizni vagy sietek akkor csak simán leírom és kész. Ezt csaupán megjegyzésként írtam, nem magyarázkodásból. :)

A "figyeljen oda rád" és "legyen hűséges, őszinte" kölcsönös kell legyen. Ha a lány ezeket tudja nyújtani akkor nincs gond. Az ellenkezője akkor szokott bekövetkezni amikor a lány csak szórakozik velem és csak játssza a húzd meg erezd meg játékot...egyszerre több fiúval.

Az utolsó pedig a lány esetében is fontos. Nekem van mesterségem és egy eléggé jól fizető állásom de nem szoktam a lányok orrára kötni már az első találkozáskor, hogy szűrjem a "haszonleső" lánykákat.


Amúgy hova valósi vagy ha nemtúl indiszkrét a kérdés. Én kolozsvári vagyok, itt a magyar lányok többsége könnyelmű egyetemista akik ilyen elvárásokat nem is tudnának megfolgalmazni. Esetleg írhatsz privátban ha gondolod.


26/F

2016. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!