Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nők! Nem szégyellit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Nem szégyellitek hogy nem tudtok főzni? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 15:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Utálok főzni, általában el is b...om.

Ha van kedvem, szökőévben egyszer, akkor viszont finom szokott lenni.

Nem szégyellem! :)

2016. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Főzzön rád az anyukád
2016. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem jó így, az meg, hogy emiatt sokan nem jönnének velem össze, nem érdekel. Úgysem az az életcélom, hogy mindenki a barátnőjének/feleségének akarjon. Majd összejön velem egy olyan pasi, akinek megfelelek így is. Ennyi. Az sem érdekel, hogy ha szidnak vagy kritizálnak emiatt, legyen az családtag, ismerős, nő vagy férfi. Úgy élem az életem, ahogy nekem jó. Komolyan azért kéne rosszul éreznem magam, mert a saját kedvem szerint alakítom az életemet? :D

Jó vicc.

2016. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!